Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Már egy jó ideje (kb.5 hónapja...

Már egy jó ideje (kb.5 hónapja) "szédelgek". mitől lehet?

Figyelt kérdés

voltam pszichologusnál ,aztán nagyjábol elmúlt..de mindig ujra előjön,már pánikrohamaim is kialakultak ezmiatt.nem szedek smemiféle gyogyszert..amita igy szédelgek a jobb főlem mindig bedugul hirtelen és akk alig hallok,de egy idő után elmulik..lehet fülprobléma miatt?

a tarkom nagyon feszül..szokott is fájni.. nemtudom mi lehet a probléma. =/ talán ti segitehettek..


2012. máj. 13. 22:36
 1/5 anonim ***** válasza:
magas vérnyomás
2012. máj. 13. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
igyál sok folyadékot és egyél rendesen,nézesd meg a vércukrod és a vérnyomásod.
2012. máj. 13. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Igen, a vérnyomás eléggé adja magát, ha mindennel rendben van, akkor nézz el neurológiára.
2012. máj. 13. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Hát még 5 honappl ezelőtt mértek vérnyomást,azzal nem volt probléma.. mondjuk akkor sokkla jobban szldültem és az lehetett idegileg..ez a mostani másfajta szédülés..akkor menni se tudtam és az idegtől volt ,mert történ egy, s más velem.. most viszont csak instabilnak érzem magam..
2012. máj. 13. 23:54
 5/5 anonim ***** válasza:
Egy labor nem ártana, abból sokminden kiderülhet. Esetleg vérszegénység? Nekem az van és elég gyakran szédülök.
2012. máj. 14. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!