Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Milyen a pitvarfibrilláció?

Milyen a pitvarfibrilláció?

Figyelt kérdés

milyen érzés,mik a tünetei,meddig tart,folyamatosan van ?

akinek már volt,vagy hallott róla valakitől.



2012. máj. 14. 13:38
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
2012. máj. 14. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Azt erzed, hogy gyorsan ver, remeg a szived. Lehet tunetmentes, vagy okozhat szedulest, ajulast, mellkasi fajdalmakat, faradekonysagot. Tarthat rovidebb ideig (par perctol par napig), vagy lehet folyamatos. Ha ugy gondolod, hogy fibrillaciod van, nem art egy orvosi ellenorzes!
2012. máj. 14. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:
Tettem fel kérédst én is,mert nagyon rosszul lettem tegnap ,szapora volt a pulzusom,iszonyatosan rosszul voltam és még most sem vagyok jól,nem lehet,hogy a fronttól vannak ezek a rosszullétek ?
2012. máj. 14. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

köszi,nem tudom,hogy a front e..

Én voltam vizsgálatokon már EKG ,UH,HOLTER EKG,

de elvileg nincs nagy bajom.

Ellenben nagyon szúr a mellkasom mozgásra,és szívritmuszavar om van,szédülök,és terhelésre ájulás kerülget...

2012. máj. 15. 09:51
 5/13 A kérdező kommentje:
szóval kezdem már a legrosszabbat gondolni,és ez csak ront a helyzeten.
2012. máj. 15. 09:54
 6/13 A kérdező kommentje:
a vizsgálatok kimutatnák ezt?Könnyen észrevehető?
2012. máj. 15. 09:55
 7/13 anonim ***** válasza:

A holter az biztos kimutatta volna.


Mi az hogy "nincs nagy bajod"; mit mondtak, mi van? A szivritmuszavar eleg komoly.

2012. máj. 15. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

köszi,

tachykardia k.m.n

ez van a papíron.

2012. máj. 15. 10:31
 9/13 A kérdező kommentje:
és I10H0
2012. máj. 15. 10:34
 10/13 anonim ***** válasza:

I10H0 = magas vernyomas


Tachycardia = megszaporodott szivveres (vagyis abnormalisan magas pulzus). A "k.m.n." jelentese "kulon megnevezes nelkul", vagyis nincs fiziologiai oka, valoszinuleg idegi eredetu, es nem utal a szivizom betegsegere. Viszont ha tartos rosszulletet okoz, szolj az orvosnak, hogy irjon fol valamit. Gyogyszertarban keress galagonya kivonatot, ez jotekonyan hat a sziv verellatasara es elektromos vezetesere.

2012. máj. 15. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!