Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Folyamatos filmnézétöl lehet...

Folyamatos filmnézétöl lehet valami balyom? Ma nemvolt sulim és reggel 10-töl este 7-ig filmeket néztem kb 5 perces kihagyásokkal/ film horror/scifi, kaland kb 6 filmet néztem meg és olyan furcsán érzem magam nemis tudom talán mintha?

Figyelt kérdés
ideges feszült lennék de nemtudom hogy miért lehet a filmektöl? Kb a 5.6. filmtöl kezdtem el érezni?
2012. máj. 14. 19:23
 1/7 A kérdező kommentje:
lemaradt 19/f hátha számit:)
2012. máj. 14. 19:24
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
filmnézés helyett a nyelvtan könyvet kellett volna lapozgatnod és a helyesírást gyakorolni.
2012. máj. 14. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Azért 19 éves létedre már megtanulhattál volna helyesen írni :/

Egyébként max. a szemednek nem tesz jót.

2012. máj. 14. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha egész nap csak punnyadsz, estére hülyén érzed magad... nyári tapasztalat. :D
2012. máj. 14. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha ezt évente max. 3-4 alkalommal teszed, semmi bajod maradandó bajod nem lesz. Az teljesen normális, hosz szellemileg elfáradtál - mind érzelmileg, mind a felfogóképességedet nézve. A szemednek biztos nem tesz jót, tarts több szünetet (óránként 5 perc, és nézegess különböző távolságra - a tenyeredre, a szoba túlsó sarkába, ki az ablakon stb.). A gerincednek is árt, úgyhogy ugyanezekben a szünetekben állj fel és sétálj kicsit, meg tornázhatsz is.
2012. máj. 14. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a két utolsónak!:)
2012. máj. 15. 07:05
 7/7 anonim válasza:
100%
Az első kettőnek is nyugodtan megköszönheted, mert 19 évesen egy ilyet leírni, hogy "balyom" a "bajom" helyett.. Nem valami nagy dicsőség.. Talán meg kellene köszönni Nekik, hogy figyelmeztettek, egyébként a volt magyar tanárom is azt mondta, hogy minél többet olvas az ember, annál jobb lesz a helyesírása. Csak hogy a többi "apróságot" ne is említsem.. Mert sok lenne felsorolni.
2012. máj. 17. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!