Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mitől görcsöl az egész lábam...

Mitől görcsöl az egész lábam foci után, és mit tegyek ellene?

Figyelt kérdés
15L vagyok, és egy éve focizom a helyi lánycsapattal. eddig heti 3 edzés volt, tavasztól már csak 1. Aztán ugye kijött a jóidő, elkezdtünk meccsekre járni, a helyi nagycsapat ellen játszottunk idén először. játszottunk úgy 6x 10percet, közbe pihenőkkel, meg cserékkel. mégis a végén már úgy álltam a pályán, h mindkét vádlimat,és a lábfejemet is húzta a görcs..aztán éjszaka meg a térdem görcsölt. azért nem értem, mert volt amikor ennél többet játszottunk pl. edzésen, és nem volt ilyen probléma. az edzőm azt mondta, h kalciumot szedjek, de neten, (meg már tévében is) magnéziumot ajánlanak. arról nem is beszélve, hogy azóta a térdem annyira fáj ha le akarok guggolni, ugrani nem tudok..már kentem mindenféle kenőccsel, és nem múlik el. a sprinteknél húzódik nagyon a combom is..lehet hogy most a hirtelen jött megerőltetéstől van, de azért tudnátok ajánlani valamit rá?
2012. máj. 25. 13:55
 1/2 anonim ***** válasza:
Egyetértek az edződdel, kalcium. Nekem is volt, hogy arra ébredtem, begörcsölt a vádlim (pedig nem focizok) és segített rajta a kalcium. Magnéziumot rendszeresen szedek, amellett mégis begörcsölt...
2012. máj. 25. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
értem, köszi!
2012. máj. 25. 17:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!