Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mitől vagyok álmosabb mostanáb...

Mitől vagyok álmosabb mostanában? Kb.10 órát aludtam és tudtam volna tovább is, akár egész délelőtt. Másfél hónapja ez van.

Figyelt kérdés

Van köze ahhoz, hogy abbahagytam a fogamzásgátlót? Tavaszi meg ilyen fáradtságok soha nem jöttek rám. Délután dolgozom a héten, így délelőtt csinálnám az egyéb dolgaim, de elpazaroltam az időt alvással. Most is tudnék még aludni, a lábaimon úgy érzem, hogy fáradtak. Mitől lehet?

Voltam vérvételen még más okból, de nem mondtak semmit, hogy bármi bajom is lenne, pedig mindent néztek akkor.


2012. máj. 30. 10:08
 1/5 A kérdező kommentje:
Mozgok eleget és normálisan eszek...
2012. máj. 30. 10:09
 2/5 anonim ***** válasza:
Tíz óra alvás sok, szerintem ettől vagy fáradt. Aludj kevesebbet!
2012. máj. 30. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Mindig is kevesebbet szoktam, csak mostanában van ez, de még a 10 óra se lenne elég.
2012. máj. 30. 10:17
 4/5 anonim ***** válasza:

Ha tobbet alszol, attol meg almosabb leszel! Probalj meg korabban felkelni!


En ha 7-kor kelek, egyaltalan nem vagyok almos, meg akkor is, ha keveset aludtam... viszont ha 9-kor kelek, egesz nap olyan vagyok, mint a mosott szar.

2012. máj. 30. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Hát, nekem van egy olyan érzésem, hogy a fogamzásgátlónak bizony van hozzá némi köze. Te talán annyit tehetsz, hogy tényleg megpróbálsz korábban felkelni, 7-8 óráknál többet ne aludj, bármennyire is jól esne, pár nap, és rá fog állni a szervezeted...
2012. máj. 30. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!