Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Folyamatosan pörög az agyam....

Folyamatosan pörög az agyam. Hogy tudom "kikapcsolni", hogy ne járjon folyton?

Figyelt kérdés
Állandóan jár az agyam (Család, Pénzügy, Karrier...stb) és már nagyon zavaró. Valamikor este alig tudok elaludni annyira rákoncentrálok valamire, és ez már rossz hatással van az életem bizonyos részire. (Figyelemzavar, rossz közérzet...) Van valami gyógyszer vagy akármi ami egy órára is megállítaná ezt a folyamatot?

2012. jún. 1. 20:05
 1/8 anonim ***** válasza:

Varázsütésre ez így nem működik, de az biztos, hogy stresszteleníteni kellene magadat :) Én is voltam így évekig, ahányszor felébredtem éjszaka máris pörgött az agyam ezerrel....

Erre kiváló eszköz a sport és a meditáció/relaxáció. Enyhébb természetes alapú nyugtatók is szóba jöhetnek, de akár egy pohár citromfű tea is jó lehet.

2012. jún. 1. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
köszönöm, de az a baj, hogy a sportra sem tudok odafigyelni pont amiatt, hogy máson jár az agyam :S Így nem tudok végigcsinálni egy gyakorlat sorozatot sem (fél éve kb abbahagytam a sportot emiatt is)
2012. jún. 1. 20:23
 3/8 anonim ***** válasza:
5%
Igyál sok kávét, vagy kólát, energiaitalt. Azonban én úgy tudom hogy figyelemzavarra ritalint szokott kiírni az orvos. kérdezz rá a háziorvosodnál. Biztos tud segíteni! ;)
2012. jún. 2. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

A kávé meg az energiaital csak felpörget.

Én is hajlamos vagyok túlagyalni. Nekem ilyenkor egy séta segít, sajnos nehéz olyan helyet találni, ahol nincsenek sokan. Párnapos utazás egy kis településre egyedül, ez is hatásos, ha van rá módod.

Ginzeng is jó, mert az agyad jár ugyan, viszont tetterős vagy és a problémákra optimizmussal gondolsz.

Nekem a gyógynövényes bogyók nem váltak be, csak állandóan fin..szellentettem tőlük.

2012. jún. 3. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 renii.95 válasza:
50%
menny eggyet bulizni haverokkal :)
2012. jún. 7. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
altató?
2012. jún. 8. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
csak ne menny ...
2012. jún. 8. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Meditáció, légzésfigyelés.

Brian Tracy Főnix szemináriuma, youtube-on fen van hanganyaga.

2013. jan. 19. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!