Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mért vagyok szinte állandóan...

Mért vagyok szinte állandóan fáradt? Például mikor 15perc után felkelek újságolvasás utána akár ülve voltam akár fekve, megszédülök egy 5ms -re és utána elmúlik.

Figyelt kérdés

Nem érzem fittnek se magam pedig most sokat le is adtam hogy ne legyek kövér de ez a szédülés mitől van? Eszem is rendesen.

Mégegy kérdésem lenne: A talpam "megvan duzzadva" nagyobb mint az átlag szerintem egyszerűen megdagadva van de csak a talpam. És nem ilyen rózsaszines színe van hanem barnás sárgás. De tisztálkodom is rendesen meg midnen . MIt csináljak vele?kezelés?


2009. júl. 1. 12:57
 1/5 anonim ***** válasza:

Ha nem iszol rendesen, attól lehet, hogy szédülsz! Inni kell, min. másfél litert naponta. Lassan kell felkelni az ágyból, apránként, nem szabad egyből felállni, attól is lehet.

Lábduzzadásra pedig csak azt tudom, hogy polcold fel időnként (tv, olvasás... alatt).

2009. júl. 1. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Magnéziumhiány is okozhat krónikus fáradtságot. A talpadat meg kellene mutatni orvosnak, mert lehet keringési problémád is.
2009. júl. 1. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Folyadékkal nincs baj mert naponta legalábbb 2,5-3litert megiszom. A talpamon meg nem tudom mi ez mert nem gomba. egyszerűen megvan emelkedve a talpam mintha mégegy réteg lenne rajta de nem fáj semmmi de ha sokat megyek cipőbe akkor megkeményedik és néha néha szúr is.
2009. júl. 1. 14:05
 4/5 anonim ***** válasza:

A vas hiány is okozhat fáradtságot...

egyél vastartalmú ételeket:


sovány marha-, birka-, csirkehús, szardínia

különbözõ müzlik (meg kell nézni az összetevõiket!)

bab, csicseri borsó, lencse, tofu, brokkoli, borsó, újhagyma, spenót, burgonya

kesu-dió, napraforgómag

szárított barack, mazsola, füge

tojás


vagy ha nincs vashiányod,akkor lehet,hogy csak egy kiadós alvásra lenne szükséged ;D

Vagy menj el vérvételre,ott mindent megtudnál.

Remélem tudtam segítséggel szolgálni:)

2009. júl. 1. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Alacsony vérnyomásod is lehet.
2009. júl. 2. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!