Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mivel csillapítsam?

Mivel csillapítsam?

Figyelt kérdés
rettenetesen fáj a torkom szószerint a fülem is fáj gennyes a mandulám strepsilst szopogatok szedem a gyógyszert de annyira fáj hogy nemtudok aludni, mi a teendő?
2012. jún. 3. 02:22
 1/5 Mara Acoma ***** válasza:

Szegénykém:( Remélem azóta sikerült aludni kicsit. Szerintem sipirc az ügyeletre és írnak fel vmi antibiotikumot, az egy-kettő helyreteszi. De ha csak hétfőn tudsz menni rendelésre, akkor otthonra mindenképpen javaslom neked a szegfűszeg olajos gargalizálást-öblögetést! Nagyon jó fertőtlenítő-,természetes fájdalom csillapító- és érzéstelenítő hatása van. Ha nincs otthon ilyen olajod, akkor fogsz 2-3 szem szegfűszeget, jól megrágod és elzsibbasztja a szád, vagy kiáztatod jól összetörve egy kis kamillateában és azzal gargalizálsz.


Gyógyszerből ami hatásos lehet, azok az ibuprofen tartalmú szerek vagy ha nincs akkor diclofenac.

2012. jún. 3. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Gargarizálj sóoldattal.
2012. jún. 3. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Mara Acoma ***** válasza:

Még mindig Én vagyok, ezt találtam. [link]


Jobbulást Neked!!!

2012. jún. 3. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
köszi a választ, gargalizáltam sós vízzel nemigen lett jobb :S holnap megyek orvoshoz
2012. jún. 3. 22:31
 5/5 A kérdező kommentje:
sikerült aludnom fájdalomcsillapítóval
2012. jún. 3. 22:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!