Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Hónapok óta minden egyes nap...

Hónapok óta minden egyes nap hullafáradt vagyok, főleg délután, használhatatlan leszek. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Egyetemista lány vagyok, 6-7 órákat alszom, de ez eddig is így volt, és sosem jelentett problémát.

Reggel még nagyjából élénk és fitt vagyok, de délutánra leblokkol az agyam. Tanácstalan leszek, fogalmam sincs, mit kellene tennem. Ha a jegyzeteimet tanulom, a szemem rövid időn belül úgy ég, mint a katlan. De csakis délután. Nem tudok a hobbijaimra koncentrálni, semmi nem köt le, és az érzelmileg olyan sivár leszek, mint a sivatag.

Nem segít frissítő zuhany, sem séta, sem bármilyen testmozgás. Úgy érzem, kipurcanok, de aludni nem tudok napközben, mert minden neszt észreveszek.

Ki volt már hasonló cipőben? Mit tegyek?



2012. jún. 9. 18:52
 1/2 anonim ***** válasza:
írass fel háziorvosoddal zoloftot vagy cymbaltat. Tesómnak hasonló panaszai voltak és neki az utóbbi nagyon bevált!
2012. jún. 10. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszi a tippet, de nem vagyok mániás depressziós vagy pánikbeteg.

Az ára egyébként is elég borsos. Sosem adnék ki egy gyógyszerért 10 rugót. Inkább elmegyek belőle megmasszíroztatom magam párszor.

Tegnap azt találtam ki, hogy kora délutánonként ha törik, ha szakad, alszom vagy 1,5-2 órát, és tényleg sokkal jobban lettem tőle. Zene mellett sokkal egyszerűbb elaludnom. Azok miatt írom ezt le, akik esetleg ehhez hasonló problémával küzdenének.

2012. jún. 10. 08:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!