Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Segítség! Tüdőgyulladásom van?

R.! kérdése:

Segítség! Tüdőgyulladásom van?

Figyelt kérdés
19 éves fiú vagyok. Pár hete megfáztam, köhögtem, folyt az orrom. Orvos nem látott, de már jobban vagyok, nem folyik, nem köhögök. Viszont pár napja elkezdett fájni a bal oldalam, pontosabban a bordáim és a csípőm között, ami 1-2 napja elterjedt az alhasamra is. kicsit megijedtem, de azt olvastam h tüdőgyuszinál inkább a mellkasi fájdalom a jellemző. Azt elkell mondanom h hetek óta kaszálok, és gyurok is, lehet meghúztam magam? Sürgősen orvos vagy várjak pár napot?

2012. jún. 10. 16:30
 1/6 anonim ***** válasza:
a tüdő gyulladásnak nem ilyen tünetei vannak. Simán megerőltetted és meghúztad magad. Kenegesd valami fájdalomcsillapítós krémmel. Fastum gél pl.
2012. jún. 10. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
nagyon köszönöm, megnyugtattál :) azt hallottam h a tüdőgyulladási fájdalom átsugározhat más szervekre, mármint akkoris lehet az, ha pl a vese tájékán fáj. Nemtudom mi igaz belőle, de az tény h mellkasi fájdalom egyáltalán nincs, ahogy láz, fejfájás, légzési nehézségek sem!
2012. jún. 10. 16:36
 3/6 anonim ***** válasza:
viszont a megfázás felfázás volt, akkor lehet vesemedencegyulladás.
2012. jún. 10. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

3. válaszoló!

És az is van olyan veszélyes mint a tüdőgyulladás? Megmondom őszintén utálok orvoshoz járni, ami tudom h nemjó (közreljátszik az is h nem szimpatizálok a körzetimmel) és ha nem muszáj nem mennék. Csak akkor ha elkerülhetetlen. Mit gondolsz?

2012. jún. 10. 17:04
 5/6 anonim ***** válasza:
a vesemedence gyulladás az nem a bordáid és csipőd között fáj. Az hátul vesetájékon fáj. Gyakori vizeléssel, csípő érzéssel és véres vizelettel jár
2012. jún. 10. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Nah, ahány válaszoló annyifelé válasz :) Lehet pár nap múlva inkább tényleg elnézek a dokihoz :D

Akkor most ez mi lehet? xD gyomorrontás? :D

2012. jún. 10. 20:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!