Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Hogy tudjak így aludni, félek...

Hogy tudjak így aludni, félek a bogaraktól? (FONTOS! )

Figyelt kérdés

Iszonyatosan irtózom a bogaraktól, és miközben gépeztem az ágyamon egy undorító fülbemászó bogarat láttam, ahogy mászik az asztalom lábán, le is csaptam azonnal. De ilyen tudattal hogy aludjak? Kitudja hány féle bogár jöhet még elő... Annyira undorítóak..:S

Ma takarítottam amúgy, szúnyoghálóm van, nem tudom hogy jöhetett be..:S



2012. jún. 17. 23:55
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Gondolj arra, hogy nem valószínű, hogy most pont ott lesz egy másik is! Egyszerűen kicsi a valószínűsége. leütötted, nem? Nyugi!
2012. jún. 18. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

úristen,nem hiszem el hogy van még ilyen ember mint én:D:D

ugyanilyen vagyok teljesen ha elmesélném hány bogártól kaptam pánikrohamot és hány miatt voltak álmatlan éjszakáim reggelig itt ülnék:)

Örülök neked komolyan!!!

Amúgy megfigyelésem legyél sötétbe és képernyődre úgyis menni fognak,vagy tv-re ezek vonzzák őket:D

Régebben mindig befújtam a szobám chemotoxxal de rossz úgy aludni:D

Most szúnyóghálóm sincs albiba,ventilátor megy így estére :))

pacsi neked:)

2012. jún. 18. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ez gondolom valamilyen fóbia. Gondolj arra, hogy még mindig jobb, mintha egy kígyó bújna meg a szobád sarkában:D
2012. jún. 18. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat. Én azért nem kapok pánikrohamot tőlük, szerencsére. De ki nem állhatom őket, és utálom még csak látni is. Elfogadom, hogy a természetnek szüksége van bogarakra, de az én szobámba be ne tegyék a csátjaikat..:S

Már kezdek álmos lenni, hát remélem mostmár megúszom bogarak nélkül, és akkor talán el tudok aludni. Remélem nincs több a szobámba, mert most nagy traumát okoznának nekem...:D

Asszem holnap megint takarítok egyet, mert a mai ezek szerint nem volt elég...:(

2012. jún. 18. 00:44
 5/6 anonim ***** válasza:
Nyugi, én is rettegek az ízeltlábúaktól. Minden állatot utálok, aminek négynél több lába van, pedig én fiú vagyok.
2012. jún. 18. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Amikor takarítasz, a bútorok mögé bújó bogár szó szerint megijed, és ezért jön elő. Elvileg persze hogy fura, hogy pont amikor takarítasz, utána látod őket... Viszont ahogy mondtam, felzavarja őket a porszívó, seprű stb. Én mindig azzal nyugtatom magam, hogy takarítás előtt is ott voltak, csak én nem láttam őket, így még jó is, hogy előjönnek és leüthetem őket.


Ui.: lehetetlen helyen tudnak megbújni, akár a fa ablak repedései között, úgyhogy ez nem azt jelenti feltétlenül, hogy rosszul takarítasz.

2012. júl. 13. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!