Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mar 10 napja tarto hasmenes,...

Mar 10 napja tarto hasmenes, farkas eheseg, mi bajom lehet?

Figyelt kérdés
10 napja kezdödött este hasmenessel,azota tart,annyi hogy most nincs hasmenesem,de eddig mar 7x voltam a wc-n,allando ehsegerzetem van,mar kezdek kiborulni.Valoszinü az anyagcserem gyorsult fel,de ilyen meg nem volt nekem,epp az ellenkezöje.Orvosnal voltam,kaptam Hylak cseppeket,a pajzsmirigy rendben van,a cukor is....Mi lehet a gond?Volt valakinek ilyen,mi segitett,mitöl lehet ez az egesz?Köszönöm elöre is a valaszokat.
2012. jún. 26. 14:30
 1/6 anonim ***** válasza:

laktózérzékenység?


nem vagy rosszul?

szalmonella nem lehet?


mit eszel/iszol ami után szaladsz?

2012. jún. 26. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Fertözes nem lehet,mert nem hanytam,tejtermeket,a hasmenes kezdete ota nem eszek,es jol is birom a tejtermekeket.
2012. jún. 26. 14:56
 3/6 anonim ***** válasza:
Esetleg a bélflóráid mentek tönkre, próbáld ki a normaflort. Nézz el egy dokihoz. Ennyi idő után már jó volna.
2012. jún. 26. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ja, szóval voltál dokinál bocs nem olvastam végig. Éhségérzet a hasmenés miatt van.
2012. jún. 26. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszi a valaszokat.

Külföldön elek,itt Normaflor nincs,de a Hylak Forte-nak ugyanaz a hatasa,a belflora helyreallitasa.

2012. jún. 26. 15:48
 6/6 anonim ***** válasza:

Nekem volt már betyáros béfertőzésem hányás nélkül is.


Egyiptomban, Izraelben, Tunéziában és Dubaiban is.


Antibiotikum kell rá.

2012. jún. 26. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!