Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Nagyon sokat alszok. Ez ártalmas?

Nagyon sokat alszok. Ez ártalmas?

Figyelt kérdés

Egész nap csak fekszek, gépezek, eszek.. Tehát elvagyok itthon. Éjszaka mégis min. 9 órát alszok minden nap, és még többet is tudnék. Pedig napközben semmit nem csinálok. Sőt van mikor nappal is alszok 1-2 órát. Olyan lusta vagyok mindig és fáradt. Mit tehetnék?

16/L



2012. jún. 27. 00:41
 1/3 anonim ***** válasza:
Hát néha én is ilyen vagyok, de a végén már azért vagy fáradt mert a mozgás hiány miatt nem jutsz elég oxigénhez. próbáld azt hogy alvás előtt sétálj egyet egy barátnőddel vagy menj el futni amikor friss a levegő. Utána lehet hogy fáradtnak érzed magad de másnap reggel jobb lesz (kávé meg ilyesmik nem segítenek) A jelenlegi életmódod az ártalmas nem a sok alvás :) nekem pl működni szokott hogy elhatározom egy nap mit kell megcsinálnom és véghez is viszem :) Meg azt szoktam csinálni ha nagyon beszorultam a házba hogy összekaparom magam mini wellnes központot nyitok magamnak itthon és így frissebbnek érzem magam. De ne pocsékold erre a nyarad :D otthon üllésre szedd össze magad, majd ha vén lány leszel lesz időd pihizni meg otthon gépezgetni de most le kell menni valami strandra, barátokkal lenni, hobbikat keresni meg ilyesmik.
2012. jún. 27. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Nem lehet,h alacsony a vérnyomásod?

Én akkor voltam ilyen,mint te. Pont ugyanilyen..

2012. jún. 27. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat.

2.: Hát most hogy mondod, lehet. Még régebben mérték suliban, és elég alacsony volt.

2012. jún. 29. 00:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!