Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Miért nem növök, árthat...

Miért nem növök, árthat valami a növésben?

Figyelt kérdés

Évek óta 152 cm vagyok. Nem mutáltam még.

A családomban nincsenek magasak, a keresztapám 190 cm, ő is 17 évesen alacsony volt. Elképzelhető hogy én is ilyen leszek? Viszonylag sokat ülök (iskola, gép, tanulás), de sportolok is (focizok, futkozok a kutyámmal, és sétálok a városban, tehát mozgok)

Gondoltam arra, hogy elkezdek gyúrni, hátha elkezdek nőni, viszont lehetséges az, hogy utána nem fogok nőni?

Szerintem későn érő vagyok, de attól még gyúrhatok?

Mit egyek, igyak, hogy beinduljon a növés. Illetve fontos-e rendszeresen étkezni? Milyen gyümölcsöket egyek? Ma például 1x ettem komolyabb ételt. Délben ettem 3-szor pörköltet, és sokat iszok (ma mondjuk sok kólát ittam). Estefelé pedig tortát ettem és később dinnyét. Ez volt minden.

Mennyi alvás ideális? 9 óránál kevesebbet nem igazán alszok. 14/F



2012. jún. 30. 20:11
 1/2 anonim ***** válasza:
Ugyanezt csinálom mint te és kb ugyanilyeneket eszem énis 14/F én 160 cm magas vagyok. Nemtudod mit tehetnél
2012. jún. 30. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nemtudom*
2012. jún. 30. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!