Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Miért jó, ha olyan sokat...

Miért jó, ha olyan sokat iszunk, ami miatt már többször kell kimenni?

Figyelt kérdés
Általában az emberek azt mondják, hogy sokat kell inni, főleg melegben, de amúgy is. Én meg nem értem, miért jó egy-kétóránként WC-re menni.
2012. júl. 6. 22:12
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Azért, mert átmossa a vesédet, így könnyebben és gyorsabban szabadul meg a méreganyagoktól.


Amúgy én sem iszom olyan sokat.Talán 1-1,5l naponta, de őszintén nem mérem.

2012. júl. 6. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Senki nem mondta, hogy jó érzés óránként wc-re járni. Az ember nem azért iszik, hogy a wc-n élvezkedhessen pisilés közben.

Azért iszunk, hogy egészségesek legyünk. Én minden nap megiszom több mint 3l vizet. Sokszor járok wc-re de hát ez van istenem...bent mégsem maradhat. De nem száradok ki, szebb a bőröm pl. úgyhogy tök jó.

2012. júl. 6. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Én maradok a talán 1,2-1,5 l ivásnál (én se mérem), az még természetes, mellé leves, gyümölcsök és meg is van a napi 2 l ami kell.
2012. júl. 6. 22:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!