Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mi lehet a baj? (többi lent)

Mi lehet a baj? (többi lent)

Figyelt kérdés
Sokszor fáj a hasam, mindig máshogy. Tegnap például nyilalóan, úgy minthogyha fél percenként gyomorszájba vagdosnának. Ma is fáj, mintha valami húzná le. Nem szoktam sokat enni. Van hogy enyhe hányingerem van, de vajjon mi lehet ez??? talán elkaptam valami vírust?

2012. júl. 12. 12:44
 1/4 anonim ***** válasza:

Vagy vírus, mert most van, de az hasmenéses is. Görcs+hasmenés a jelenlegi vírus tünete.


Esetleg teherbeesés?


Ha nem múlik, szerintem irány a doki.

2012. júl. 12. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
nem lehetek terhes, mert még sosem csináltam :) egyébként, már volt hasmenésem is, de csak 1-szer tegnap :) anyukám orvos és azt mondta, hogy ha vírus akkor minimum 3-szor kéne legyen hasmenésem. de még csak egyszer volt másfél nap alatt. semmi rosszat nem ettem... de, a mostani vírussal hányás is jár, mert azt utálom... :PP
2012. júl. 12. 12:57
 3/4 anonim ***** válasza:
Akkor terhesség kizárva, vírus is. Gondolom megkérdezted erről anyukádat, ő mit mondott mi baj lehet?
2012. júl. 12. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
csináltatott velem egy terhességi tesztet. utána azt mondta, hogy lehet holnapra elmúlik, meghogy van ilyen gyógyviz, miböl igyak mindennap 1-2 decit. de pocsék ize van. olyan mint a romlott husleves XD
2012. júl. 12. 13:12

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!