Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mit tudnék tenni fejfájás ellen?

Mit tudnék tenni fejfájás ellen?

Figyelt kérdés
Annyira fáj és nincs itthon gyógyszer. Tegnap este egy ponton hasogatott nagyon, most meg órák óta fáj. A fejem elején fáj, mintha a homlokom fájna. Levegőztem is, elég sok vizet is megittam ma.
2012. júl. 13. 17:14
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Vizes ruhát tegyél a fejedre vagy pedig jeget.
2012. júl. 13. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Msszírozgasd a szemöldököd felett bentről kifelé mindkét kezeddel és igyál meg még egy nagy pohár vizet.
2012. júl. 13. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
100%
nálam pont igy van,pedig nem szokott fájni.neked miért fáj?
2012. júl. 13. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Jó kérdés, hogy miért fáj... :)
2012. júl. 13. 18:25
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Vegyél a DMben Minzöl nevü folyadékot. Ez egy mentolos olaj féle. Én mindig ezzel kenem a fejem, tök mindegy hol fáj. Jól lehűsíti,és enyhíti,majd elmulasztja a fejfájást. Ezer ft körül van és sokáig elég. Elötte pedig jégzselét használtam,de az nem wolt ennyire hatásos. Amúgy ezektől a frontoktól fájhat
2012. júl. 14. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Napok óta fáj most már. Amint tudok veszek gyógyszert, csak igazság szerint nem nagyon szoktam fejfájásra gyógyszert bevenni. Ennyire sűrűn és sokat nem is szokott fájni meg mindig elmúlik viszonylag hamar. Nem tudom most mi lehet :(
2012. júl. 14. 19:01
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem aludd ki magad rendesen
2012. júl. 14. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!