Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Magas vérnyomás okoz ilyen...

Magas vérnyomás okoz ilyen tünetet?

Figyelt kérdés
pár napja nagyon vacakul érzem magam szédülök,zsibbad a bal lábam a szemem mindig karikás és fáj a fogam is.Elmentem orvoshoz aki magas vérnyomást állapított meg 170/110 utána 160/85 majd mért 130/80 at is Írt fel vérnyomás csökkentő gyógyszert szedem szedem de semmit nem javulok ugyan úgy megvannak a tüneteim igaz hogy az itthoni vérnyomás mérővel (csuklós gagyi) 120/90 és 145/95 között mérek de az orvosnál mindig 160 körüli Van nekem 2 rossz fogam is ami mostanság fájogat ez okozhat ilyen tüneteket? vagy a fogam is a vérnyomás miatt fáj?

2012. júl. 15. 13:25
 1/3 A kérdező kommentje:
Még annyit hozzáteszek hogy most vagyok leszokóban a dohányzásról vagyis mióta kiderült ez az egész és hát elég nehezen viselem....vérnyomást most mértem 135/85 és 79 a pulzus
2012. júl. 15. 13:49
 2/3 anonim ***** válasza:
Menj el a fogorvosodhoz! A magas vérnyomásnak legfeljebb a rossz közérzetet lehet betudni.
2012. júl. 15. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
most nem fáj de attól még lehet gyulladásban ugye? Ennyire kihat mindenre egy rossz fog?
2012. júl. 15. 14:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!