Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Hogyan tudnám javítani az...

Hogyan tudnám javítani az egészségemet?

Figyelt kérdés
A következő tanévben leszek végzős a gimiben, és általában nagyon gyenge az egészségem, sokat hiányzom egy-egy megfázás miatt, mert nagyon legyengülök, viszont az érettségire való készülés miatt nem akarom ezt megengedni magamnak. Mit tehetnék, hogy erősebb legyek? Sok gyümölcsöt eszem, és mivel beteg a lábam, nem tudok kirándulni, viszont vitaminokat szedek rá, orvosi utasításra, és mégis... :/ Mit javasoltok?

2012. júl. 15. 15:34
 1/4 anonim ***** válasza:

milyen az étrended?

a fontos tápanyagokat ne felejtsd el,kellenek a szervezetedbe!

Szóval beteg a lábad..

akkor valamiféle otthoni tornát javaslok,amivel természetesen nem erőlteted meg a lábadat..

2012. júl. 17. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Pihenj eleget napi minimum 8 órát,

illetve étkezz rendesen,napi háromszor.

Eszel húst,illetve állati eredetű ételeket?

2012. júl. 17. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

2-es válaszoló vagyok

azért kérdeztem,hogy eszel-e állati eredetű ételeket,mert valakinek a szervezetébe kell a hús,de valakinek a szervezete nem bírja a húst,de olyan is van akinek a szervezete nem bírja az állati eredetű ételeket.

2012. júl. 17. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Igen, eszem húst, kb. minden nap, de van, hogy nem. Amúgy rajongok a húsért, de nem eszem hatalmas méretű steakeket. :D Nem szabad megerőltetni a lábamat, mert magas a laktátszintem, és izomgörcs könnyebben alakul ki, valamint izomláz is. :(
2012. júl. 17. 18:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!