Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Akinek összeér a combja,...

Akinek összeér a combja, annak nem pattanásosodik, és gyullad be? Nekem sajnos igen.

Figyelt kérdés
2012. júl. 20. 07:51
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Amióta megemberesedtem (jah, felszedtem jónéhány kilót :) ) nekem is összeérnek a combjaim; amikor megyek "súrlódnak egymáson". Én azt tapasztaltam, hogy ahol "megrepedt" a bőr a gyors hízástól, ott főleg nyáron nagyon érzékeny. Néha kis is sebesedik vagy ahogy te is írtad pattanás is előfordult már. Elég kellemetlen.
2012. júl. 20. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Szórd be hintőporral.
2012. júl. 20. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Ha nagyon meleg van, akkor sajnos igen.
2012. júl. 20. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Szerintem sem lehet vele semmit tenni. Harisnyát lehet hordani esetleg, bár a nagyon melegben elég nehéz.
2012. júl. 20. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Nekem is összeérnek elég rendesen. Ha szoknyát veszek fel akkor elég durván dörzsölik egymást, szerintem véreznének is, ha sokszor vennék fel szoknyát, de épp ezért nem teszem. Nem pattanásosodok, viszont az összes nadrágomat szétkoptatom ott elég hamar. Jó bosszantó :(
2012. júl. 20. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Vettem ma száras bugyit a röltex-ben. Pamut, lábszár feléig ér. Nagyon kellemes viselet. Egy segitség most.
2012. júl. 20. 17:36
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

26/f

nekem évek óta ez a problémám, ráadásul kőműves vagyok, így nyáron az izzadtság is kicsípi nagyon könnyen, arról nem is beszélve, ha még egy kis cement is keveredik arra a környékre.

Én 100%cotton hosszú szárú testre simuló alsónadrágokat vásároltam melyek nem engedik összeérni a combjaimat, de még így is van mikor nap közben 2-3* cserélni kell, mert átáznak:(

+ most kísérletezem, a drágább 30-40eft körüli biciklis nadrágok is beválnak mert ezek nagyon gyorsan elvezetik az izzadtságot...

2012. júl. 22. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
bár 185 centi vagyok és 75 kiló, 'emberes' alkatom van és így is összeérnek a combjaim néha felül. sima pamut boxer általában megoldja a problémát, persze akinek lejjebb is összeér, annak elég sz_ar lehet. van, amikor ki is sebesedik nekem nagy melegben, de 1-2 nap kímélés után teljesen elmúlik. kőműves előzővel együttérzek, nyomdában dolgozom légkondi nélkül. papírporos, vegyszeres levegő, 60 fok a gépektől... marha jó.
2012. júl. 23. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Személy szerint nekem nem, de nővéremnek is van ilyen problémája. Ő is rövid sztreccsnadrágokat hord szoknya alá, nem tűnik fel, de segít neki.
2012. júl. 23. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 hannula válasza:
Nekem bevált a stift - ugyanaz, amit a hónaljra is használuk.De csak a száraz fajta, nem a folyékony.
2012. júl. 24. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!