Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Nagyon eros szédulés. Mit...

Nagyon eros szédulés. Mit tegyek ellene?

Figyelt kérdés
Csak szeptemberben lesz mòdom hazamenni, itt kulfoldon nincs mèg biztosìtàsom..de egyszeruen 2 hete annyira szèdulok , hogy màr nem tudom mit tegyek. Ha kocsival megyunk valahova vagy csak gyorsabban gyalogolok mèg eros hànyinger is csatlakozik hozzà..de a legrosszabb a kozvetlen èbredès, amikor is mèg a falnak is neki esek...mellesleg 22 èves vagyok, ès nagyon furcsàllom..van koztetek valaki aki szintèn ìgy szèdul ès mit csinàl ellene? Nagyon szèpen koszonom a vàlaszokat!

#szédülés #hányinger #rossz kozèrzet
2012. júl. 20. 18:11
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem fejfordításra jött a forgó szédülésem és hányásom,gyógyszereket és B vitaminokat szedtem rá. A vitaminhoz nem kell recept. Van még vesztibuláris torna is , amikor biztonságos környezetben az ember magának provokálja a tüneteit : felülés fejfordítás, vissza fekvés fejfordítás stb. Pocsék, de idővel enyhül tőle. Jobbulást!
2012. júl. 20. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Koszonom! :)
2012. júl. 20. 19:41
 3/5 anonim ***** válasza:
Nagyo jó lenne valamit tudni a nykcsigolyáidról és a vérnyomásodról.
2012. júl. 20. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

nálam akkor van ez ha alacsony a vérnyomásom, már rögtön ébredéskor kinyitom szemem és forog velem szoba, alig tudok felkelni, ilyenkor szinte egésznapra kidőlök, fekszem és szenvedek vele, de muszáj felkelni legalább inni tényleg próbálj meg több folyadékot inni mint általában szoktál+kávé+kóla nekem ez javít rajta, na meg persze ha már jobb akkor mozgasd át magad a végtadjaidat, de az ágyban is megteheted ezt ja és a lábaimat is felszoktam polcolni"

a szédülés a legkegyetlenebb, legrosszabb érzés esküszöm egy fogfájást jobban kibírnék :/

2012. júl. 20. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Na és vagyok én, aki szedul, hanyingere van és a foga is kegyetlenül faj egyszerre.
2021. júl. 19. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!