Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Milyen bevált házi módszerek...

Milyen bevált házi módszerek léteznek, az ellen, hogy a gyomorsav marja a nyelőcsövem?

Figyelt kérdés
Rendszeres, de nem kóros, renniet használtam, de kissé drága.
2012. júl. 24. 13:41
 1/3 anonim válasza:
Szódabikarbóna- egy kis lapos kanállal bekapsz majd egy pohár vizet rá. Nekem segít, persze jobb ha gyógyszertári szódabikarbónát veszel, de a rendes bolti is jó :) csak a boltit hónapokig azért nem ajánlanám :)
2012. júl. 24. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem csak akkor jön elő a probléma, ha elalvás előtt túl későn vagy túl sokat eszem, vagy ha sok savanyú gyümölcsöt eszem egyszerre. Ezeket elkerülve már nincs gond. Egyébként is egészséges, ha lefekvés előtt 3-4 órával eszünk utoljára.
2012. júl. 24. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
felejsd el a gyümölcsleveket meg az ilyen ratyi innivalókat pl fanta meg sprite meg mittomén csak vizet meg házilag készitett teát igyál plusz étrendeden is változtathatnál mondjuk néha egyél zöldséget gyümölcsöt de lényeg h sokat igyál.
2013. nov. 28. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!