Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Van olyan betegség aminek a...

Van olyan betegség aminek a tünetei enyhe (de azért fájdalmas) hasfájás, láz ( hidegrázással és izzadással kisérve, de nem egyszerre) nincs étvágyam se, és erőtlen vagyok?

Figyelt kérdés

Fent leirtam a tüneteket, tegnap eljártunk az orvoshoz, ott megnézték a torkomat azt mondják nagyon piros, de nekem a torkom nem fáj és nem is köhögök, csak néha 1et -1et köhintek és nem is taknyolok. Meg is röngeneztek h nem-e tüdőgyulladás de nem. Irtak gyógyszert tegnap óta szedem de semmivel sem vagyok jobban. Ja és egyik nap nagyon beforrósodott a 2 lábfejem?? Milyen betegség ez??

Várom az értelmes válaszokat.



2012. júl. 25. 09:33
 1/4 anonim válasza:
Nem tudom, hogy a hasfájás mit takar, ha köldök gyomor tájékon fáj, vagy a hasad jobb oldalán, akkor lehet hogy a vakbélgyulladás. Nekem ugyanezek a tünetek voltak. Járj utána, komolyan kell venni!
2012. júl. 28. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Szia!

Hasonló cipőben jártam anno. Csak engem előtte megcsípett a kullancs és emiatt kórházba, infúzión voltam, augmentint kaptam a lázra, emiatt májfunkció zavarom lett, orvostól orvosig mentem, hogy mi lehet a bajom, mert nem múlt a láz, mire kijöttek a hólyagok a torkomon. A legelején kellett volna elhinnem a háziorvosnak, hogy torokgyulladás, de nem volt rá utaló tünetem. Így elkerültem volna a hercehurcát.

Most azért kerestem rá a lázra és betegségre, mert Anyumnak is hasonló tünetei vannak.

Vagyis fejfájás, láz napok óta. Neki a hasa nem fáj, torka nem piros.

Ő is azt mondja, hogy tuti vírus. Most állítólag sok vírus kering...

2012. júl. 28. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Első tippem nekem is a vakbél gyulladás volt.

Nem, csak a második gondolatom volt. Az első az orvos!!!!!!!!!

Ezek a tünetek olyan betegségek tünetei is lehetnek, amelyeknél fontos, hogy időben kerülj az orvoshoz.

A has azért egy nagy terület, nem mindegy, hogy melyik területén fáj.

2012. júl. 28. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, orvosnál jártam és már teljesen jól vagyok, hogy mi volt a bajom? Azt az orvos sem tudja de felirt pár gyógyszert amik az ilysemik ellen hatnak és kerek 1 hete már teljesen jól érzem magam...ja és a vagbelemet már 5 éve kivették(helyesbitek, a nyulványt)
2012. aug. 4. 23:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!