Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mennyit alszotok egy nap?...

Mennyit alszotok egy nap? Inkább dolgozó emberek válaszát szeretném.

Figyelt kérdés
Mennyi alvás elég nektek? Nem vagytok kialvatlanok?

2012. júl. 31. 12:08
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Attól függ. Például amikor este 9ig dolgoztam és másnap reggel fél6ra mentem, akkor 4 órát aludtam az utazások miatt.

De átlag 6-8 órát.

Óóó dehogynem. Múltkor már annyira fáradt voltam, hogy sírógörccsel küszködtem egésznap :D

2012. júl. 31. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Sajnos én későn fekvő,és késő kelő típus vagyok. Így általában hajnali 1-2 órakor alszom el,és reggel 9-9.30 ig alszom. A gond az,hogy így is elég kótyagosan ébredek, még simán aludnék tovább is ha nem lenne dolgom.

A lustaságom miatt össz-vissz 2 órát adok magamnak hogy mindent megcsináljak itthon (ebéd főzés,mosogatás) majd zuhanyzás,készülődés,és menni melóba.. Pedig jó lenne reggel 7-kor kellni.

2012. júl. 31. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
6-7 óra, ez határeset. Néha 5 óra marad csak, olyankor azért már kókadozok napközben, főleg több ilyen nap után.
2012. júl. 31. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
utolsó, hányra jársz te dolgozni ??? :) de jó neked! :)
2012. júl. 31. 12:16
 5/12 anonim ***** válasza:
Én átlag 4-5 órát aszom. Persze ebbe benn van egy havi "nembíromtovább 12óra K.O." is :)
2012. júl. 31. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

ma 12:14

12 -re vagy 1-re megyek dolgozni (attól függ hogy mikor indulok el.)

Nem igazán jó,mert az egész napom el van cseszve. Ugye a délelőttöt átalszom. Délután dolgozom,és este érek mindig haza. De amíg megfizetnek addig nem akarok változtatni.

2012. júl. 31. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
hát igen, mert ha mondjuk az ember napi egy-másfél órát utazik a munkahelyre, és mondjuk 8-ra kell bemenni, akkor fel kell kelni fél 6-kor. elaludni meg nem mindig sikerül éjfél előtt. így nem marad csak 6 óra alvásra. Szóval akkor más is így van ezzel. Nagyon nehéz ezt bírni.
2012. júl. 31. 12:34
 8/12 anonim ***** válasza:
Néha úgy érzem, egy nap az 8 óra munka, 8 óra pihenés... és ennyi. 8 munka, 8 pihenés, 8 munka.... Nem értem, hogy jön ki 24-re :(
2012. júl. 31. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

4-7 órát, ez attól függ, mikor kerülök ágyba, illetve a fiam ébred-e éjjel. Irodában dolgozom, 8 órában.

A 7 óra már elég, de a 4 baromi kevés.

2012. júl. 31. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Kb. 5-7 órát alszom én is. És kevés...


8-16.30 között dolgozom, 18 óra körül érek haza, házimunka, tévé, miegyéb, majd 22.30 körül megyünk az ágyba, de a párom (sajnos) csak tv mellett tud elaludni (én pedig amellett nem), így neki megy a tv kb. 23-ig, éjfélig, aztán kikapcsolom és elalszom, majd ő kel 5-kor... Én pedig már nem tudok visszaaludni. Néha úgy érzem magam, mint akit fejbevertek...

2012. júl. 31. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!