Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Ha valaki psoriasis betegségbe...

Ha valaki psoriasis betegségben szenved az visszataszító képet ad róla mint ember?

Figyelt kérdés
Mert ugye az csak tünetileg és bizonyos fokig lehet csak eltüntetni.
2012. júl. 31. 15:50
 1/5 anonim ***** válasza:

Sajnos szerintem igen.

Nekem súlyos rozaceám van, a homlokom, orcáim és az állam gyulladt piros, néha pici kelések vannak rajta.

Sokan nem merik megkérdezni csak bámulnak, de van aki nem bírja és rákérdez miért ilyen csúnya.

2012. júl. 31. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Én már évek óta szenvedek ebben a betegségben. Mondjuk szerencsére nekem nem drasztikus csak a hajam alatt van. De öcsémnek már a térdén, mellkasán, könyökén is. Egyik szomszédomnak meg hát neki nagyon drasztikus óriási foltok mindenütt. Attól félek nehogy nekem is úgy eldurvuljon a dolog. Így is gátlásos visszahúzódó vagyok, de még ráadásul ezzel a nyavalyával még inkább. És ha tényleg visszataszítónak veszik, tartják az emberek akkor valószínű agglegénység veszélyét is bebeszélhetem magamnak.
2012. júl. 31. 16:03
 3/5 anonim ***** válasza:

Én mondjuk férjnél vagyok :)

Esetleg homeopátiával nem próbálkoztok?

Egy jól kiválasztott alkati szer (nem tüneti) szerintem sokat segítene.

2012. júl. 31. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Azzal még nem, csak kenőcsözni szoktam míg el nem múlik.

Annyira még nem drasztikus, vagyis "megszoktam" már 15 éve.

2012. júl. 31. 16:09
 5/5 anonim válasza:

Dehogy nem...

Engem is sokan,leprásnak néznek.

Nekem a bal kezemen van,totál szét van repedve az egész kezem,megállás nélkül hámlik.

Már,mindent kipróbáltam a vényköteles krémektől a gyógynővényes kencékig.

Vagyont költöttem rá de semmi.

Volt méregtelenítés, vitamin szedés minden.

2013. aug. 6. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!