Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Rákattantam a fokhagymára,...

Rákattantam a fokhagymára, mit tegyek, hogy ne lehessen érezni rajtam?

Figyelt kérdés

Egyszerűen megőrülök érte, reggelre 1 szelet pirítósra rákenek 2 gerezdnyit, és megeszek legalább 3 kenyeret.. :D


Szóval mit tegyek, hogy ne lehessen érezni rajtam?


17/L


2012. júl. 31. 21:29
 1/6 anonim ***** válasza:
listerine, a fogmosás nem lenne elég
2012. júl. 31. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Rágj le egy-két szem babkávét!
2012. júl. 31. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
A szájszag miatt nem aggódok, mert segít a fogmosás, nem lehet érezi. Legfőképp a bőröm miatt parázok :P
2012. júl. 31. 21:33
 4/6 anonim ***** válasza:

Csak hiszed, hogy segít a fogmosás. :) A mentol még viszi is a szagot.

Figyu, nincs ilyen módszer. Vagy megeszed, vagy nem. Mindegy, hogy 1 gerezd vagy 6.

Én még a tzatzikiban lévő minimális fokhagymát is megérzem, órák múlva is a leheleten.

De legalább nagyon egészséges. :)

Edd vacsorára, hátha reggelre elmúlik.

2012. júl. 31. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Érzékeny vagyok a szagokra, tényleg nem érezni. Sőt, még anyukámat is megkérdeztem :D


Olyan rossz, hogy ilyen finom és egészséges, és mégsem ehetem meg bármikor.. Lehet, hogy veszek fokhagymakapszulát, hátha csökken a fokhagyma-vágyam, és attól büdös sem leszek :P

2012. júl. 31. 21:38
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Lehet hogy csak szerencsés típus vagyok de én ha hagymát eszem is fél óra és nem érződik a rajtam persze iszok is közben valamit.És én is imádom a fokhagymát a pirítóson na meg a lángoson úgy az igazi hmmm :D Viszont amikor kézzel dörzsölöm rá a fokhagymát akkor tíz kézmosás után is érzem az ujjamon a szagát.Bár én fiú vagyok ezért egy tiszta harapófogóval dörzsölöm bele a pirítósba de nővérem mutatta hogy egy villára rászúrja és úgy kell csinálni.Nekem a harapó fogó jobban bejön és hülyét kap a nővérem tőle :D
2012. aug. 1. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!