Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Szerintetek mennyit kellene...

Szerintetek mennyit kellene még fogynom? Mennyi lenne az ideális testsúly számomra?

Figyelt kérdés
162 cm vagyok és 65 kg. tudom fogynom kellene még de szerintetek mennyit? A mostani súlyommal kövérnek vagyok mondható?
2012. aug. 5. 13:07
 1/4 anonim ***** válasza:
Semennyit! Pont így van ideális testalkatod! De igazából kép alapján lehet véleményt mondani.
2012. aug. 5. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Lányoknál az ideális testsúly : magasság - 110

Fiúknak az ideális testsúly: magasság - 100


ha néhány + - kg van az meg nem probléma

2012. aug. 8. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Hát 52 kg sosem leszek, de szerintem azért az nagyon kevés. Viszont olyan 58 körülivel már elégedett lennék.
2012. aug. 12. 13:29
 4/4 anonim válasza:
Idiota kerdes... Ha zsirfolosleg van rajtad es nem erzed jol magad fogyjal. Ha izmos vagy mert sokat sportolsz es ugy jo akkor folytasd. Latatlanba kersz megerositest hogy jol nezel-e ki, hogy elfogadd magad...? Inkabb gondolkodj el, ha fogynod kell sportolj es etkezz mashogy. Nem bantasbol irtam, de ne a hulye szamadatokra hivatkozz.
2012. aug. 18. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!