Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mi lehetett ez? Befeszült a...

Mi lehetett ez? Befeszült a hasam, fájt két oldalon a hátam, hánytam, vert a víz!

Figyelt kérdés
Voltam ügyeleten, 3 órát vártam, nem kerültem be. Itthon vettem be 2 meristint, talán az hatott, jobban lettem és eljöttem haza az ügyeletről, mert embertelen állapotok voltak. Azóta ez a görcsös érzés megszűnt, a hátam még fáj.
2009. júl. 20. 10:40
 1/1 anonim ***** válasza:
Hát szerintem szépen menj vissza az ügyeletre, mert itt komoly baj lehet. A fájdalom mindig jelent valamit, nem szabad vele játszani! A fájdalomcsillapítóval csak elnyomod a fájdalmat, de attól még az ok megmarad! Lehet vakbélgyulladás, hasnyálmirigy-gyulladás, vesegörcs, apegörcs, még sorolhatom. Ezek mind kisugároznak a hátba, izombefeszülész okozhatnak a hasfalba. Keress orvost!
2009. júl. 20. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!