Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Alacsony fehérvérsejtszám?...

Alacsony fehérvérsejtszám? Miért lehet?

Figyelt kérdés
Mindig rendben volt a szintje. 2010 februárjában a fvs szám jó volt, viszont a héten készített vérkép a normálisnál alacsonyabb fvs számot mutat. Igaz, 2009 novemberétől 2011 augusztusáig szedtem a Stimulotont és a Rivotrilt, és hallottam, hogy ehhez hasonló antidepresszánosok képesek befolyásolni a fvs szintjét. Illetve kb. egy hónapja szedem a Medazepamot. Már csak ezt, a fenti két gyógyszert nem. Létezhet, hogy 1,5 év antidepresszáns és most a Medazapem vitte lejjeb a szintet? Mindettől függetlenül, periódusonként előjön allergiás heveny viszkető bőrkiütés; még nem tudom milyen allergia lehet, de allergia, az biztos. Elmegyek hamarosan a háziorvosomhoz. Ezenkívül milyen ötletetek van?
2012. aug. 7. 19:32
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!