Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Ha 164cm vagyok és 14 éves...

Ha 164cm vagyok és 14 éves lány, akkor még fogok nőni?

Figyelt kérdés
Járok futni, meg szoktam pilatest is csinálni (habár nem tudom, hogy mennyi köze van a nõvéshez). Azt hittem, hogy majd a nyáron meg fogok nyúlni, de tévedtem. Szüleim 170 cm körül vannak, viszont a bátyám 185, és a nõvérem is 180. Tõkre irigylem õt, meg eleve a magas csajokat, csakhát félek, hogy én sose fogok megnõni... Fura ez a genetikai. Már eleve azt se értem, hogy a tesóim hogy nõhettek meg ennyire, ha a szüleink nem is olyan magasak. :/
2012. aug. 8. 21:17
 1/5 anonim ***** válasza:
én a tesómmal is magasabbak vagyunk mint a szüleim ezen semmi fura nincs de te még fogsz nőni bőven.
2012. aug. 8. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én 11 éves korom óta 1 centit sem nőttem, itthon mindenki 180 feletti. Én 160 vagyok.


19/L

2012. aug. 8. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Szívás :(

Am mindenki mást mond. A tesitanárom még a nyár elején mondta, hogy ebben a korban a lányok már nem nagyon nõnek. Más meg azt, hogy õ még 17 évesen is nõtt. Aztán olvastam, hogy a növekedést az is befolyásolja, hogy mikor jött meg. Ha korán, akkor hamar megnõsz, ha késõn akkor meg tovább fogsz nõni...

2012. aug. 8. 21:44
 4/5 anonim ***** válasza:
Már így sem vagy alacsony! 164 centi már felnőtt nőnek is jó magasság.
2012. aug. 9. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Ááh, én még szeretnék nõni :D
2012. aug. 10. 16:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!