Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mit tehetek annak érdekében...

Mit tehetek annak érdekében hogy jobban tudjak koncentrálni például a munkámra?

Figyelt kérdés
Kipihentnek kipihent vagyok általába, kávézni nem kávézom, néha energiaitalt iszom.
2012. aug. 8. 21:33
 1/8 Anowind ***** válasza:
Ez attól függ mivel foglalkozol :)
2012. aug. 8. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Gyárba dolgozom, és elég összetett a munkám. Érteni értem hogy mit csinálok, többminden van amire oda kell figyelnem. csak mivel nem tudok eléggé koncentrálni igy hibázok néha. Ezt szeretném orvosolni.
2012. aug. 8. 21:42
 3/8 anonim ***** válasza:
csak a munkádra koncentrálj, a szokásos 100% helyett adj 350%-ot, csak az járjon a fejedben, hogy ne ronts, hogy te légy a legjobb.
2012. aug. 8. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
ez hülyén fog hangzani de nekem is hasonlóan összetett munkám van, gyorsan kell csinálni hibátlanul stb... nos én "hangosan" szoktam énekelni (nem orítok csak ugyhogy néha hang is jön ki a számon) nem díjazák a fönökök, merthogy akkor nem koncentrálsz a munkában, de azt vettem észre, hogy ha énekelek akkor nem tudok"gondolkodni" azaz nem kalandozok el erre arra (bevásárlás munka utáni dolgok stb) így a kezemre is jobban tudok figyelni hogy mit csinálok
2012. aug. 8. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Zene az sokat segitene de az nálunk tiltott. Énekelni nem szoktam:)
2012. aug. 8. 21:46
 6/8 A kérdező kommentje:
Ha meg azok vagyok hogy minnél jobb legyen a munkám annál szarabb, legalábbis nálam és akkor tuti elbaszok valamit.
2012. aug. 8. 21:47
 7/8 anonim válasza:
szedjél napi vitamincsomagot, a b-vitaminok jó hatással vannak az agyra, javítják a koncentrációs készséget, oldják a benned lévő feszültséget, viszont a vitaminok csak bizonyos összeállításban hatásosak, ezért ajánlom a napi csomagot. nekem bejött!!
2012. aug. 9. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Anowind ***** válasza:

Gondolj arra, hogy te sem vagy tökéletes mint ahogy senki nem az! Ha hibázol, megesik. Ha valami nem megy kollégáktól bátran kérj segítséget. Nálam is volt ilyen mikor a kereskedelemben (Tesco, METRO) dolgoztam. Koncentrálj arra mindig amit csinálsz. Ha megszólnak, hogy megint elbasztál valamit, azt csak azért teszik, hogy felülkerekedjenek rajtad amúgy meg általában az ilyenek basznak el több dolgot! Csak szereti azt a látszatot keltetni mintha ő jobban tudná.

Úgy tudsz koncentrálni a munkádra ha megpróbálod megszeretni!!!!!! Nyilván akkor nem igazán szeretheted ezt a munkát de én a következőt ajánlom. 1 napig tegyél úgy mintha az a világ legjobb munkája lenne, pénzt is keresel vele és ha megcsinálod valakiért/valakikért sokat megtettél. Nos, valami ilyesmi.

Az energiaital pedig nem megoldás mert az egy szénsavval dúsított műanyag ital. Aki ebben hisz az rosszul teszi.


Remélem valamiben azért tudtam segíteni!


Anowind

2012. aug. 9. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!