Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Ezek minek a tünetei? (bőv. Lent)

Ezek minek a tünetei? (bőv. Lent)

Figyelt kérdés
Mostanában egyre többször van úgy,hogy elmegyek valahova és egyszerűen rosszul leszek. Úgy kezdődik, hogy elkezd melegem lenni, teljesen mind1, hogy hideg vagy meleg van, majd egyre jobban ömlik rólam a víz, és kezdek feketén látni, és elhomályosul minden.Ha még valamennyire tudatomnál vagyok, akkor még időben sikerül kimennem a friss levegőre, vagy leülnöm,de ha nem akkor elájulok. Eleinte csak épületekben jelentkezett, de ma már kint a szabadban is előfordul. Mégis mi lehet ez?
2012. aug. 10. 13:03
 1/8 anonim ***** válasza:
Agorafóbia! Nekem is ez a bajom sajnos! Nekem hányingerem lesz és nehezen kapok levegőt! Borzalmas!
2012. aug. 10. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Béresné Juhász Gabriella ***** válasza:
Sok minden lehet, jó lenne tudni a nemedet, és korodat!a
2012. aug. 10. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
nekem nincs hányingerem és kapok levegőt. 15 lány
2012. aug. 10. 13:08
 4/8 anonim ***** válasza:
Mindenkinél máshogy jön ki! Én pszichés dologra tippelek! Ha otthon jól vagy és nincs semmi bajod!
2012. aug. 10. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
nem mert ma pl. reggel mikor itthon voltam és felkeltem akkor tört rám.
2012. aug. 10. 13:12
 6/8 anonim ***** válasza:
Ha otthon is! Akkor lehet a vérnyomásoddal is gond!
2012. aug. 10. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Azt szoktuk ellenőrizni és jó.
2012. aug. 10. 13:16
 8/8 anonim ***** válasza:

És zúg a fejed , mint állat . Meg látsz , de nem tudod elmondani mit . Ugyan ez vam nekem is! Fogalmam sincs miért .

14/L

2012. aug. 11. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!