Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mi a franc ez? (tulrovidakerde...

Mi a franc ez? (tulrovidakerdeseeeeeem)

Figyelt kérdés
Néha megszédülök , és az ájulás széléhez jutok. Eddig 1x ájultam el , még 2 éve . Kb tavaly télig egysuer se éreztem , hogy ákulnék . Azóta vagy 4x . Kiver a víz , melegem lesz , nehezen lélegzem , zúg a fejem és valahogy ..látok , de nem tudom elmondani mit . Leblokkolok . Azután olyan lesz , mint amikor hirtelen állsz fel és elsötétül minden . Az biztos h kajáláshoz annyi köze van , hogy miután ittam egy kicsit és ettem sokkal jobb
2012. aug. 11. 10:43
 1/10 A kérdező kommentje:

ja , az nem szamit hogy allok vagy ulok. Ma az orvosnal (begyulladt a torkom . Torkom. A mandulamnak semmo baja

doki azt mondta ilyet eddig csak a sajat gyerekenel latott.) ultem , mert a legzesemet nezte , es akkor kezdsttt el zugni a fejem.

2012. aug. 11. 10:46
 2/10 intrepid ***** válasza:
Én elsőre a vérnyomásodat, és a vércukrodat mérném.
2012. aug. 11. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

TEhat ezek szerint mar az orvos ezzekkel a tunetekkel talalkozott, akkor most elkuldott egy teljes kivizsgalasra, mivel akar egy rossz fog is okozhatja ezeket a tuneteket pl., de belso elvaltozast kell keresni!

Egeszseges taplalkozas, rendszeres mozgas pl.

2012. aug. 11. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Doki a vérnyomásod nem nézte? Az is lehet,hogy vegetatív idegrendszeri probléma...
2012. aug. 11. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Doki semmit se mondott ezzel kapcsolatban , csak rafektetett egy agyra es innom kellett par korty vizet .

Teenyleg. Lehet vernyomas van a dolpgban.,mert nekem eleg gyakran alacsony. Nemreg amikpr jobban (jol) voltam volt 90 a vernyomasom . szuleimnek magas a vernyomasul es apanak le szoktt esni a cukra... Mozogni szoktam , nem vagyok tulsulyos . Amugy 14/L

2012. aug. 11. 11:02
 6/10 A kérdező kommentje:
Most biztosan valami analfabetanak neztek , de telefonrol netezek es nem veszem eszre ha felrekattintok.
2012. aug. 11. 11:04
 7/10 anonim ***** válasza:
A vércukrodat is nézesd meg,mert lehet az is alacsony.A vérnyomás nem olyan nagy gáz ha alacsony,jobb mint ha magas lenne,de ha nagyon alacsony akkor már az sem jó.
2012. aug. 11. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nekems alacsony a vernyomasom. Feszult helyzetben is 115-120 korul van. Alap allapot 90-100
2012. aug. 11. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Szia! :) Remélem már jobban vagy!? Minden elképzelhető jót kívánok Neked!!! :)
2012. aug. 12. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Azóta nem volt ilyen és a torokgyulladásos vírusos cuccom is jobb már . :D Köszi :)
2012. aug. 14. 14:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!