Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mitől lehetnek ezek? Gond van?

Mitől lehetnek ezek? Gond van?

Figyelt kérdés
Ebbe az évbe, összesen 8 kilót fogytam. De volt, hogy két hét alatt 2 kilót. 56-rol 48-ra fogytam. Nem fogyokúrázom. Hullik a hajam, de iszonyatosan. Siró görcseim vannak, minden ok nélkül. Állandóan görcsöl a hasam. Azt érzem senkit nem érdekel mivan velem, nem szeretnek.

2012. aug. 13. 11:42
 1/10 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy? Volt laborvizsgálat? Ahogy igy leirod lelki okai lehetnek akár a fogyásnak is. A hajhullás lehet vitamin hiánytól (is), festéstől stb. Menj el háziorvoshoz.
2012. aug. 13. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

A leírtak alapján depresszióra vagy pánikbetegségre gondolok. A hajad a stressz, feszültségek miatt hullhat. Szintén ez okozza a fogyást, mivel gondolom az étvágyad is csökkent. Meg kell keresni a lelki probléma okát, és helyre tenni. Mitől lehetsz ennyire ideges, feszült, mitől van sírógörcsöd? Valami biztos van a háttérben, max tudat alatt. Jól megy a suli? (Ha még iskolás vagy.) Jó a kapcsolatod a családoddal? Jó a párkapcsolatod? Sokszor érzed magad magányosnak? sbt... Gondold végig.

Hány éves vagy?

2012. aug. 13. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
19 éves vagyok. Nem igazán jó a kapcsolatom a családommal. Kicsit kizárva érzem magam. A párkapcsolatom se az igazi. Több mint 200 km-re lakunk egymástol, elég döcögős a dolog. Suliba nem járok. Igen, elég sokszor érzem magam magányosnak. Főleg most, hogy a legjobb barátomnak lett párkapcsolata és én hanyagolva lettem. :/
2012. aug. 13. 15:51
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

:( Lehetséges hogy ezeket az okok. Nehéz lenne tanácsot adni ilyen esetben, hisz nem ismerem a családod, körülményeket, pusztán annyit tudok, hogy úgy érzed, ki vagy rekesztve... azért ilyen általános dolgot mondanék. Szerintem próbálj meg közeledni a családod felé, előfordulhat hogy ők is szeretnének többet veled lenni, de nem találják a módját... Külön külön is tölts időt a szüleiddel. Kérd meg anyukád hogy kísérjen el téged vásárolni, szólj apudnak hogy van egy tök jó film, amit megnézhetnétek, stb. Biztos nagyon szeretnek téged, de a felnőttek sokszor szintét stresszek a munka miatt, rohanó világ, pénz, számlák, idegesítő kollégák, stb, és elfelejtkeznek arról, hogy van egy 19 éves lányuk/fiúk aki sok törődést, figyelmet igényel, mert lelkileg nagyon érzékeny időszakon megy keresztül. Nálam az is be szokott válni hogy minden szó nélkül oda megyek anyuhoz vagy apuhoz és megölelem őket. Nem mondok semmit, ők sem, de tudom hogy nagyon jól esik nekik...


A távkapcsolat hosszú távon nagyon nehéz. (Én is voltam ebben a cipőben. A barátom 1 évig Skóciában élt. De kibírtuk. Csak még erősebb lett a szerelmünk.) Ha nagyon szeretitek egymást ti is kibírjátok a távolságot. Ha nem, akkor ugye nem is baj ha tönkremegy, mert azt jelzi, nem volt olyan nagy, komoly, mély az érzelem. Ha viszont állandó a távolság, mert ő ott lakik te pedig itt...akkor nem tudom, el kell gondolkozni hogy van e így jövője a dolognak, ha egyikőtök sem akar a másik "területére" költözni?


Nem tudom van e valami hobbid, ami boldoggá tesz...ha van, csináld! Ha nincs, keress egyet! Sokat segít az ember lelkén ha van mit csinálni, és az boldogsággal tölti el.


Remélem tudtam azért segíteni. Ne szomorkodj!! :)


23/L

2012. aug. 14. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Igen, köszönöm! :)

Hobbinak van egy pici fiam :)

2012. aug. 14. 08:40
 6/10 anonim ***** válasza:
:) A legszebb hobby!
2012. aug. 14. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Az biztos :)
2012. aug. 14. 11:08
 8/10 anonim ***** válasza:

Irigyellek és gratulálok!


Mennyi idős a pici? Lehet hogy ez szülés utáni depresszió. Bár nem vagyok járatott ebben a témában. :)

2012. aug. 14. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm! :)

Szerintem ez már nem az, 2 éves :)

2012. aug. 14. 20:27
 10/10 anonim ***** válasza:

De lehet szülés utáni depresszió, mert az tarthat több évig is.


De elolvasva a gondjaidat, nem csodálom, hogy depressziós vagy, próbáld, megoldani a gondjaidat, próbálj meg sportolni, törődj magaddal, barátkozz, ismerkedj.

Vitaminkészítményeket is szedhetnél, és sok folyadékot is igyál!

És ha végkép nem megy, lehet hogy fel kéne keresned egy szakembert is...

2012. aug. 21. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!