Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mi fájhat a jobb alsó bordám...

Mi fájhat a jobb alsó bordám alatt?

Figyelt kérdés

Éjjel arra keltem, hogy fáj a hasam, és most is kb 1 órája elkezdett néha belenyilalni a fájdalom.

Ételtől lehet? A tegnapi vacsorám ugyanaz volt mint ma az uzsonnám.



2012. aug. 13. 20:11
 1/7 anonim ***** válasza:
Máj.
2012. aug. 13. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ételtől lehet? Gyomorsavtúltengés nem ott fáj?
2012. aug. 13. 20:30
 3/7 anonim ***** válasza:
A máj van ott, ez tény, de a máj betegségei nem fájnak, ezt orvostól tudom. Esetleg a vékony és vastagbél fájdalma lehet, ha nem múlik el nem ártana kivizsgáltatni.
2012. aug. 13. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Volt már gyomorsavtúltengésem és az is ott fájt. Mivel gyógyszer mellékhatás volt, ezért lecseréltem egy másikra és el is múlt. Lehet, hogy megint visszajött? A másik gyógyszernél se egyből alakult ki.
2012. aug. 13. 20:40
 5/7 anonim ***** válasza:
Epe is ott van
2012. aug. 13. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Hiába mondod, ő tudja, hogy a májbetegségek nem fájhatnak. Pedig a családban nálunk volt daganatos beteg (máj áttéttel) és tudnék mesélni...
2012. aug. 13. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Én is úgy tudom, hogy a máj betegségek fájhatnak. Anyukámnak volt baja vele még tavaly, tisztító kúrát is kellett csinálnia. Neki is a jobb alsó bordája alatt fájt.

2012. aug. 13. 21:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!