Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mit ajánlotok sebgyógyításra?

Mit ajánlotok sebgyógyításra?

Figyelt kérdés
Van a lábaimon 4 seb azok közül az egyik több mint4 éve megvan a többi pedig legalább fél éve és nem akarnak begyógyulni. Használtam már rá krémet (Bepanthen, Sudocrem)de nem segített. Az idősebbik valószínűleg amiatt van mert egyszer elestem és talán benn maradt egy kő de az sem biztos, felvágatni nem akarom mert akkor még nagyobb lesz... MIT TEGYEK??? Légyszi' segítsetek!

2012. aug. 14. 19:24
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Seb 4 éve? Menj el a sebészetre!
2012. aug. 14. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
62%
Nagyon figyelj! Vegyes virágmézzel /de csak azzal, semmilyen más fajta nem jó!/ kend be naponta kétszer, miután megtisztítottad. Tegyél rá mindig tiszta gézt. Ezzel a módszerrel egy cukorbeteg lábán lévő sebet gyógyítottam meg, amivel az orvosok nem boldogultak. Folyt, bűzös volt, nem is sorolom.
2012. aug. 14. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
59%
Ez fekélygyanús. Persze várakozz csak, hátha lerohad a lábad idővel. Jobb esetben csak levágják az orvosok és nem halsz bele...
2012. aug. 14. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
49%
Kérdező! Jó lenne elmenni egy vércukor vizsgálatra. Lehet, hogy éppen cukorbetegség akadályozza a sebek gyógyulását. Lepontoztak, bár én voltam az, aki vegyes virágmézzel meggyógyította egy cukorbeteg "nem gyógyuló" sebét. Az orvosok képtelenek voltak rá.
2012. aug. 15. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm az első és második kommentelő segítségét! A harmadiknak azt mondom hogy biztos nem fekély... varasodik csak nem gyógyul be....
2012. aug. 17. 09:41
 6/6 A kérdező kommentje:
Ja igen és van egyéb betegségem amiből elvileg már kigyógyultam de annak köze nincs a cukorbetegséghez ,az a lényeg hogy amiatt évente kell járni kontrollra és ott mindenféle betegségre tesztelnek... és képzeljétek a vércukorszintem tökéletes....
2012. aug. 17. 09:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!