Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mikor érzed, ha részeg vagy?

Mikor érzed, ha részeg vagy?

Figyelt kérdés
Miket csinálsz te akkor?
2012. aug. 14. 23:08
 1/6 anonim ***** válasza:
51%
Soha nem erzem. Ertelmesebb dolgokra koltom a penzem.
2012. aug. 14. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Akkor érzed, ha sokat ittál. Amúgy ha arra gondolsz, hogy mikor tudod, hogy már részeg vagy, akkor az olyan, hogy kezdesz kicsit szédülni. Pl. ha hirtelen felállsz megszédülsz. Furcsábban látod a világot, de elég nehéz leírni.
2012. aug. 14. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
először kicsit szédülök aztán egyre jobban, bátrabb leszek, hangosan beszélek, ha túl sokat ittam akkormeg menni is alig bírok és kiesik néhány dolog, de én nem szeretem ha már túl részeg vagyok mer csinálhatok olyan dolgokat amire ha visszagondolok utólag elég gáz :D
2012. aug. 14. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Amikor visítva hányok.
2012. aug. 14. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én ugyanazt írnám mint az első válaszoló! Utálom a részeg embereket!!!
2012. aug. 15. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én is utálom őket, sőt magamat is utáltam annó amikor párszor az voltam. Nálam is az van ,hogy egyszerre csak álmosabb leszek, aztán nézek jobbra balra kicsit megváltozik minden / máshogy látom a világot , felállok megszédülök , aztán nehezebben mozgok, koordinálódok de ha többet iszok még akkor jön az ilyen közvetlenségi hullám , minden emberrel leállok beszélgetni akiket bírok azoknak elmondom ,hogy szeretem őket akit nem annak meg elmondom ,hogy te egy büdös nagy f*sz vagy , kötekedni régebben nem szoktam , újabban inkább bár még sosem volt belőle szerencsére semmi. Ha meg tényleg nagyon részeg vagyok akkor én személy szerint k*rvára utálni kezdem magam ,hogy ennyit ittam, szarul vagyok , szédülök ,hányingerem van , mindennek neki esek. Eléggé értelmetlen, tényleg költsd másra a pénzed.

Régebben meg azért ittam mert szerettem a részegségnek azt a fázisát amikor mindenkivel leálltam beszélgetni és elmondtam az őszinte véleményem :D De mostmár felnőttem és elmondom enélkül is :D

2012. aug. 15. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!