Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » éjjeli/reggeli fejfájás és...

éjjeli/reggeli fejfájás és szédülés mitől lehet?

Figyelt kérdés

Pár napja éjjelenként napszúrás szerű tüneteket produkálok. Pedig az aztán kizárt. Például egyik éjjel wc-re mentem, de úgy szédültem, hogy a páromnak kellett kikísérnie. Ez nem azért volt, mert hirtelen felkeltem és leesett a vérnyomásom. Szabályosan a jobboldalam felé dőltem, nem imbolyogtam. Ez el is múlt, reggelre már csak a fejfájás maradt utána.

Napközben megszűnt a fejfájás, de ma éjjel ugyanaz a fajta fejfájás jelentkezett, ami olyan, mint amikor napszúrást kap az ember. És ez még most is tart.


Eleget aludtam, a 8-9 óra alvás meg szokott lenni

Vérnyomás probléma sem lehet, mert 1: tudtommal jó a vérnyomásom, 2: a kávé sem hatott rá


20/L



2012. aug. 17. 08:36
 1/2 anonim ***** válasza:

1. Attól, hogy régebben jó volt vagy általában jó a vérnyomásod, nem biztos, hogy most is jó. Csak akkor tudod meg, ha rendszeresen (naponta többször) méred egy ideig, és ha éjjel rosszul vagy, akkor is.

2. Ha nem alacsony, hanem magas, a kávé nem hat rá, sőt, ronthatja is.

3. Nekem hasonló rosszullétnél hormonális problémára is gyanakodott a doki, de szerencsére nem az volt. De mint lehetőség felmerült.


Minden esetre szerintem elég félelmetes, hogy jobbra dőlsz, ezzel mindenképpen orvoshoz kell fordulni.

2012. aug. 17. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Mivel mindig éjjel jön elő, nem lehet, hogy rossz a párnád, ágyad?

Mindenesetre nem ártana elmenni a háziorvoshoz, ki kellene vizsgáltatni.

2012. aug. 17. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!