Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mit tudnék kezdeni az alvászav...

Mit tudnék kezdeni az alvászavarommal?

Figyelt kérdés

Olyan, mintha nem 24 órás ciklusom lenne, hanem nagyobb. Tehát nem fáradok ki annyi idő alatt, mint egy normális ember. Ha pedig nem fáradok ki eléggé, akkor nem tudok elaludni, csak 2-3 óra alatt, de azt meg általában feladom, mert kevés idő lenne már aludni és félő hogy nem ébrednék fel. A felkelés is nagyon rossz... Másfél óráig csörög a telefon, utána - ha észlelem, és sikerül felkelni - még egy óráig ébredezem. Ráadásul nagy az alvásigényem (10-11 óra). Mióta eszemet tudom, ez így van.

Egyszerűen hiába próbálom... A suliba járás is egy borzalom volt, és most ez következik megint. Ha sokáig voltam fent, volt hogy nem tudtam felkelni, vagy már rosszul voltam a kialvatlanságtól, ha viszont korán próbáltam lefeküdni, akkor meg nem is tudtam elaludni.

Lehet ezen változtatni?



2012. aug. 31. 06:50
 1/1 anonim válasza:
Azt olvastam hogy elalvás előtt egy pohár langyos tej segít az elalvásban.Viszont ha ez sem segít,keress fel egy orvost ő biztos tud adni valamit,talán altatót,és akkor enyhülnek a problémák.
2012. aug. 31. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!