Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Hetek óta csípésekre ébredek....

Hetek óta csípésekre ébredek. Mi lehet ez?

Figyelt kérdés
Már hetek óta valami összecsipked éjszaka, általában azokat a testrészeimet, amik nincsenek betakarva (kar, kézfej, láb, lábfej) az utóbbi időben, amikor nagyon meleg volt csak a derekamat takartam be és reggel tele voltam csípésekkel, ami először szúnyogcsípés szerű volt aztán összehúzódik piros puklivá és nehezen tűnik el, minimum egy hét vagy több is. És persze iszonyúan viszket

2012. szept. 1. 23:17
 1/6 anonim ***** válasza:

A kulcsszavak alapján már te is tudod, hogy ágyi poloskáról van szó.

A szúnyogokat valszeg hallanád.

Az ágy környékét kell fertőtleníteni, ha jól tudom.

2012. szept. 1. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!

Ha az erdőben laksz, akkor lehet akármi is, ami összecsíp. Lakásban lehet szúnyog, tetű, poloska. Mutasd meg egy bőrgyógyásznak a sebet, kapásból megmondja mi okozta. Lehet, ha a neten rákeresel, lesz is róla kép.

2012. szept. 1. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Poloska, bolha, tetű, hangya, pók, szúnyog.
2012. szept. 1. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Poloska. Nagyon el tudnak bújni, egész nap nem látni őket. Gázzal simán ki lehet irtani őket, amit rovarirtó permetez.
2012. szept. 1. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Valószínüleg ágyi poloska, itt megtudhatsz róluk hasznos infókat: [link]
2012. szept. 2. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszi, jövő hétre kihívtuk a rovarirtókat, remélem lesz hatása. Amúgy nem erdőben lakom, de családi házban és van elég sok repedés, ott végülis akármi megbújhat, ami éjszaka belőlem lakmározik, csak már nagyon bosszantó.....

Köszi a válaszokat!

2012. szept. 2. 18:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!