Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Már nagyon elegem van ebből....

Már nagyon elegem van ebből. Mit tehetnék ellene?

Figyelt kérdés

Hetek óta hányingerem van, de ez mindig csak evés után jelentkezik, és levertnek, gyengének érzem magam! De leginkább a folytonos hányinger zavar. Inni szoktam egy gyógyszert, és attól elmúlik, de nem élhetek gyógyszeren egész életemben. Lehet hogy ettől a hőségtől van? Én nagyon nem bírom ezt a meleget, még a 30 fokot sem. Nem tudom miért, de egyszerűen nem bírom elviselni, de régebben nem tapasztaltam ilyen tüneteket.

Tavaly január óta fogytam 30-33 kg-ot, (akarattal fogytam le, mert túlsúlyos voltam, és egészségesen fogytam le, sokat sportoltam, sportolok, nem koplaltam, nem hánytattam magam ) Nem tudom, lehet összefüggés a tünetek és az fogyás között? Pár hónapja voltam kórházban, de csak kivizsgáltatni magam, csak úgy. Tetőtől talpig kivizsgáltak, vérvétel, vizelettől kezdve az ultrahangig, CT, meg minden. A lényeg h makk egészséges vagyok, semmi bajom nincs. De akkor mi lehet ? :( Most is nagyon rosszul érzem magam. Tegnap estefelé pedig ájulás közeli állapotba kerültem, a levegőt is csak úgy kapkodtam.


2012. szept. 2. 00:03
 1/4 anonim ***** válasza:

Az, hogy voltál pár hónapja vizsgálaton nem jelent semmit.

Azóta bármi bajod lehet. Menj orvoshoz!! Minél hamarabb!!

2012. szept. 2. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A meleg miatt volt nekem is. Nálatok még az van? Mert itt már 2 napja 17 fokos az idő. :) Éjjel meg 9. :)
2012. szept. 2. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Itt még nagyon meleg van, ma is 35 fok volt. :(
2012. szept. 2. 00:38
 4/4 anonim ***** válasza:
Menj vissza orvoshoz. De ne nyugtalankodj, nekem is gyakran van hasonló problémám, már a dokik herótot kapnak tőlem, mert sajnos elég felfokozott temperamentumú vagyok és szinte fülig vigyorral mondom el, hogy néha majd meghalok. kutya el nem hiszi és a vizsgálati eredményeim jók.Én tudom, hogy arosszullét roszabb, mintha fájna valamid. Próbáld közben mondogatni, hogy semmi bajom, és találj rá közben valami pótcselekvésre. Én számolom a pulzusom.
2012. szept. 2. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!