Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Ehetek/ihatok hányás nélkül?...

Ehetek/ihatok hányás nélkül? Bőv. Lennt

Figyelt kérdés
Szóval tegnap véletlenül kicsit többet ittam a kelleténél és miután hazaértem meg reggel is elég sok vizet megittam. mikor felkeltem hánynom kellett. Most már jobban vagyok de elég szomjas vagyok és félek inni mert attól tartok azt is lehet ,hogy ki fogom hányni. Mit csináljak? Várjak még az evéssel/ivással vagy többet nem fogok már hányni?

2012. szept. 2. 10:30
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

nagyon keveset egyél, egész nap, és jobb lesz. Volt ismerősöm, aki még azokat is kihányta, viszont volt olyan is, aki nem.

Mondjuk egyszer nekem is így volt, se leves, se víz se semmi nem maradt meg bennem, fú soha többet nem akarok olyat. Szerencsére régen volt már olyan, hogy többet ittam a kelleténél:D

2012. szept. 2. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Igyál hűs vizet lassan, egyél esetleg meleg levest, folyadék legyen elsősorban benned.
2012. szept. 2. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Nekem az a tapasztalatom, hogy legrosszabb dolog hányinger, hányás esetén vizet inni, mert az tényleg hányást csinál. Mondjuk nekem egészségügyi problémákból vannak a rosszulléteim, nem berúgástól.

Próbálj valami mást inni, nem tudom ilyenkor mi a jó, mert inni ilyenkor én sem merek, csak kortyonként maximum. Mikor még fiatalabb voltam, akkor nekem egy kis húsleves vasárnap lévén sokat segített.:)

De ne állj neki semmiből sokat enni vagy inni, mert hirtelen megterheled a gyomrod. Várj egy kicsit, míg csillapodik a rosszullét és próbálj pár falatot enni és néhány kortyot inni, akkor hátha jobb lesz.

2012. szept. 2. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Nekem ez az első ilyen esetem de egyben az utolsó is..
2012. szept. 2. 10:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!