Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Miért vagyok mindig így...

Miért vagyok mindig így kifulladva? 16/L

Figyelt kérdés
Nagyon hamar elfáradok, és pl. egy lépcső megmászása után is lihegve megyek tovább. Néha akkor is szedem a levegőt, amikor csak egyik szobából a másikba megyek, meg kell támaszkodnom valamiben, úgy kifáradok. És emellett legszívesebben egész nap aludnék. Mi lehet a bajom? 16/L
2012. szept. 3. 23:34
 1/9 anonim ***** válasza:

Magas a pulzusod, alacsony a vérnyomásod. :( Nekem is ez van, futásból fel is vagyok mentve, mert nem bírom. Nekem a reflux miatt alakult ki+örököltem.:(

16/L

2012. szept. 3. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ja, és nem ártana egy kardiológiai vizsgálat.
2012. szept. 3. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Irány a doki!!!!!!!!!!


Az is lehet, hogy felkaptál 5-10 kilót, de valami nagy bajod is lehet!

2012. szept. 3. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Az utóbbi időben (kb. 3/4 év alatt) felszedtem 10 kg-ot, előtte is volt rajtam kb. 5 kg felesleg. Lehet, hogy ez a gond?
2012. szept. 3. 23:57
 5/9 anonim ***** válasza:

Hát... emelj meg 10 dobozos tejet vagy 10 csomag lisztet (mondjuk tedd 2 szatyorba) és próbálj azzal járkálni a lépcsőn, bent a lakásban, felállni-leülni... Naná, hogy megérzed azt a 10 kilót!!!!


De 16 évesen mitől szedtél fel 10 kilót? Ez még nem jellemzően az a kor, amikor felszaladnak a kilók egy nőre.

2012. szept. 4. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Azt hiszem, azért, mert depressziós voltam/vagyok.
2012. szept. 4. 00:25
 7/9 anonim ***** válasza:

Áhá... akkor a "legszívesebben aludnék"-rész inkább a depresszió miatt van. A kifulladás meg szerintem a súlytól.


Jársz szakemberhez a depresszióval? Van diagnózisod, vagy csak te hívod depressziónak?


A sportolás a friss levegőn a depressziót is oldja és a súlyfelesleget is csökkenti. Két legyet ütsz egy csapásra! :) (Nekem is erre van szükségem... szintén 10 kiló plussz...)

2012. szept. 4. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nem a depressziótól hízik az ember, hanem a kajálástól...

Vagy a hormonzavartól, ami a kedélyállapotra is kihat.

A depresszióról van papírod is, vagy magadat diagnosztizáltad? (Mert ha maganak állapítottad meg, jó esélyel nem vagy depressziós.)

A tüneteid minden esetre aggasztóak, tessék vele dokihoz menni.

2012. szept. 5. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Vashiány, és folyadékhiány!
2012. szept. 24. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!