Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » 18 éves lányom az éjszakai 8...

18 éves lányom az éjszakai 8 óra alváson túl még napközben is alszik 3-4 órát, de nem panaszkodik fáradtságra. Lehet valami szervi problémája van?

Figyelt kérdés
2009. júl. 28. 15:50
 1/5 anonim ***** válasza:

ha 18 éves, akkor elég sokat kell tanulnia még, vagyis valószínűleg az agyi kimerültséget alussza ki(és talán most piheni ki az előző tanévet, az alváshiány ugyanis felhalmozódik tudtommal)

Nem csak az egész napos rohangálásban vagy kétkezi munkában lehet kifáradni ennyire. Erős szellemi igénybevételnél az agy nagyon igényli a sok alvást. Ezt magamon is tapasztalom.

21/L

2009. júl. 28. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én is folyton alszok!Anya már tőlem is ki van akadva!de ki kell pihenni az előzö tanévet..a sok tanulást!
2009. júl. 28. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Mintha csak az anyukám tette volna fel a kérdést. 18 éves vagyok, én is gyakran alszom délutánonként. Bár éjszaka csak 5-6 órákat tudok.
2009. júl. 28. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
akár az unalomtól is bealudhat. én alszom nap9 órát is, de ha szörnyen unatkozom, simán bealszom.
2009. júl. 28. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy csak egyszerüen nagyobb az alvásigénye, mint másoknak. Én 30 éves vagyok, dolgozom itthon és munkahelyen is, és mégis a napi 8 óra alvás nem elég, van, hogy 10-12 óra alvásra van szükségem, hogy kipihentnek érezzem magam. Belgyógyászati vizsgálaton is voltam, nem mutatott semmit. Az orvos azt mondta fogadjam el, pihenjek amennyi szükséges. Szerencsém van, mert a párom és a családom is elfogadta, hogy ilyen vagyok.
2009. júl. 29. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!