Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Milyen alvásciklus érzékelő...

Milyen alvásciklus érzékelő ébresztőórák vannak?

Figyelt kérdés
Eddig csak az aXbo-val találkoztam, de 50 ezer forintot sokallok érte. Tud valaki esetleg olcsóbb típusról? Vagy van valakinek bármilyen tapasztalata, akár aXbo-ról is? Megéri az árát?
2012. szept. 4. 22:40
 1/4 anonim ***** válasza:
50e elég sok, mivel tuti kamu. Hacsak nem elektrodakkal a fejeden alszol minden nap. Mert "csak úgy" nem tudja megállapítani egy készülek sem, hogy melyik ciklusban vagy. Nem is értem hogy lehet akárki ilyen buta, ezt elhinni...
2012. szept. 5. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem azt kértem, hogy a saját hülyeségeddel fárassz. Az alvásciklust az alvó mozgásának intenzitása alapján monitorozza, és eltárolja az információkat a későbbi pontosításokhoz.
2012. szept. 5. 14:00
 3/4 anonim ***** válasza:

Jááááj, ez egyre rosszabbul hangzik:)

Aludj eleget, akkor nem leszel fáradt. Ha nem tudsz (nekem sincs rá időm mindig), akkor viszont hiába van neked ilyen hiperszuper kütyüd, akkor felkelni TALÁN könnyebben tudsz, de akkor is álmos maradsz egész nap.

Persze ha neked van felesleges több tízezer forintod, akkor dobáld ki nyugodtan az ablakon.

Csak azt nem értem, hogy ezek az ötletek miért nem nekem jutnak eszembe:D Betegre kereshettem volna magamat:D

2012. szept. 6. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
iphone-ra van erre fullos program 1 dollárért
2012. szept. 7. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!