Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Fürdés után mikor már megszára...

Fürdés után mikor már megszáradok baromira viszket a felsőtestem (alkar, vállak) pedig nem használtam se szappant se tusolót. ötlet? Mit tegyek?

Figyelt kérdés

2012. szept. 13. 17:11
 1/4 anonim ***** válasza:
Testtépolózd be mert nagyon száraz a bőröd
2012. szept. 13. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
vagy érzékeny vagy a klórra vagy a víz egyéb tartalmára, vagy kiszárad a bőröd és azért viszket
2012. szept. 13. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Száraz lehet a bőröd. Használj Dove tusfürdőt, az sem jó ha csak sima vízzel mosakodsz!
2012. szept. 13. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Rékus83 válasza:
csak dove-ot ne, tele van szárító anyagokkal, mégjobban fogsz vakarózni. Nézz körül a neten inkább hidratáló, természetesen szappanok ügyében, érdemesebb inkább azokkal rendbe tenni a bőrödet, és nem szennyezni. Száraz a bőröd, az biztos, a víz is kiszárítja, ha nem hidratálod. Az emanufaktura honlapján nézz körül sztem, náluk sok jótékony szappant találsz száraz bőrre.
2012. szept. 18. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!