Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Bakteriális torokgyulladás...

Bakteriális torokgyulladás miatt ilyen gombócot érzek a torkomban viszont nem köhögöm fel stb és kicsit aggódok nehogy ne kapjak levegőt. Mit lehet ezzel csinálni?

Figyelt kérdés
Kicsit paranoiás vagyok amúgy :D Érzékeny a betegségekre szóval hajlamos vagyok túljátszani a kis semmit de azért érdekelne ,hogy mi a helyzet. Amúgy sokat voltam a hidegen az tuti nem tett jót neki mellé antibiotikumot szedek.
2012. szept. 15. 20:20
 1/7 anonim ***** válasza:
Az antibiotikum mellé szedj oldó köptetőt pld Elixirium Thymi-t
2012. szept. 15. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Inkább az immunrendszeredet kéne erősítened a megfelelő minőségű, mennyiségű és arányú mikro- és makrotápanyagok elfogyasztásával, ill. sportolással.

Soha többé nem lenne ilyen gondod...

2012. szept. 15. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

makro mikro micsoda???


Sportolok amúgy azzal nincs gond. Sőt télen szoktam c vitamint is szedni olyan 80%ban kb be is válik. Viszont általában mindig bekapok valamit. Az étkezésem sem annyira para... Sok halat eszem, zöldséget, gyümölcsöt.(na jó az utóbbi időben így belegondolva annyira nem) meg általában kerülöm a szemétkajákat.

2012. szept. 15. 21:19
 4/7 anonim ***** válasza:

A makrotápanyagok közé tartozik a fehérje, a zsír és a szénhidrát, valamint sokan idesorolják a rostot és a vizet is (valójában nem tápanyagok, de nélkülözhetetlenek).


A mikrotápanyagok a vitaminok, az ásványi anyagok és a nyomelemek, valamint sokan az esszenciális telítetlen zsírsavakat (omega3, omega6) is idesorolják és nem a zsírok közé.

2012. szept. 15. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Probiotikummal is erősítheted az immunrendszeredet, nálunk a gyerekeknek is azt ajánlotta a doki és bevált. Persze nem a Normaflorra kell gondolni, hanem a jobb félékre.


Amúgy csinált a doki torokleoltást, amiből kiderült, hogy bakteriális eredetű a torokgyulladás?

2012. szept. 16. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

mivel nem tudom mi az a torokleoltás ezért gyanúsan nem :D

Megnézte, megmondtam a tüneteket és mondta hogy az és írt fel antibiotikumot.

2012. szept. 16. 08:00
 7/7 anonim ***** válasza:
A torokleoltásnál "kenetet" vesznek egy vattás pálcával. Persze sok helyen nem is csinálnak ilyet, csak kapásból írják fel az antibiotikumot
2012. szept. 16. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!