Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Lehetséges, hogy lumbágóm van?

Lehetséges, hogy lumbágóm van?

Figyelt kérdés
15 éves fiú vagyok, kb. egy hónapja fáj a derekam..Ha pihentetem 1-2 napot akkor elmúlik, ( bár nem teljesen, érzem, hogy ott van, ) de ha csinálok valami hirtelen mozdulatot, pl. futás, ugrás, rúgás, hajlongás, akkor elkezd nyilalni bele a fájdalom és nagyon rossz. A múlt héten pl. súlyzózgattam, és amikor a jobb karommal emeltem ( 10kg) akkor eszméletlenül fájt a derekam, járni alig bírtam... Remélem nem lumbágó, mert nagyon rosszakat hallottam róla.. Orvosnál is voltam, hétfőn megyek röntgenre.

2012. szept. 19. 21:08
 1/2 anonim ***** válasza:
Eléggé porckorongsérv gyanús. 15 évesen ez gáz. Röntgen megmondja. Addig ne emelj semmi nehezet és ne ülj görnyedten, mert a csigolyák kitolhatják a porckorongot hátra a gerincidegek felé és az pokoli fájdalommal jár. Fekvés addig is.
2012. szept. 19. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
ez elég szarul hangzik..de pl. most egyáltalán nem fáj
2012. szept. 19. 22:34

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!