Mi lehet a baj?

Figyelt kérdés
Már második napja ilyen olajzöld a székletem vagy fekete nem tudom melyik az a lényeg hogy nagyon sötét mi lehet az oka ennek. Ezen kívül meg már hónapok óta fáj a végbélnyílásom is. Volt mikor szürke volt mikor meg okker sárga volt a székletem ezek is mire utalhatnak szerintetek?! A válaszokat előre is köszönöm. egy 19 éves

2012. szept. 22. 21:07
 1/5 anonim ***** válasza:
Szia, ha még nem oldódott meg a problémád, akkor nagyon javaslom, hogy orvoshoz fordulj, bármennyire is "ciki"nek érzed. Én aranyérrel sokáig nem mentem el, mondván majd elmúlik magától, meg az olyan ciki, ha ott nézik meg... Hát sajnos kemény műtét lett belőle és utána 2 hónap szenvedés székelésnél. Mielőbb orvoshoz fordulsz, annál nagyobb az esély, hogy nem lesz súlyos következmény, bármi is lehet a problémád. Ui: Sajnálom, hogy a kérdésedre nem tudom a választ
2012. szept. 22. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
köszönöm a választ
2012. szept. 22. 21:17
 3/5 anonim ***** válasza:
Én konkrétan narancs sárgát kakiltam meg néha ha nem hasmenésem volt akkor ilyen barnás zöldet. Voltam vele orvosnál azt mondta enyhe bélfertőzés írt ki antibiotikumot, de azt nem szedtem be mivel olyan halálos mellékhatásokat írtak rá, pánikbeteg vagyok, én Normaflort szedek ami nagyjából már rendezte a székletem meg kamilla teát ami szintén jó rá. Írtam a webbeteg orvosnak is, aki azt írta, hogy ha a Normaflor rendbe teszi akkor nem kell antibiotikum, ezt egy gasztroenterológus írta.
2012. szept. 22. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
köszönöm a választ majd szerintem először azért elmegyek az orvoshoz és megvárom mit mond de lehet hogy én is kipróbálom a normaflort
2012. szept. 22. 21:24
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem azt mondta az orvos, hogy antibiotikum mellé szedjem a normaflort, csak én önmagában szedem, a hülye pánikbetegségem miatt, nekem Cifloxint írt ki napi 2*2-őt, 2,5 napig, addigra fogyott volna el!
2012. szept. 22. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!