Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mitől van hajléktalan szagom?

Mitől van hajléktalan szagom?

Figyelt kérdés
22 éves lány vagyok. Minden reggel és este zuhanyzok, annyi habfürdővel hogy a rácson mindig feljön a hab. Hónaljstift, dezodor mindennap használva van. Minden nap tiszta ruhát veszek, bugyit, melltartót, rövidnadrágot, pólót, minden nap mosok. A hajam 2 naponta mosom. Zokni és cipő nem volt a lábamon április óta, mert papucsozok. Nem élek büdös, koszos házban, mindennap takarítok, felmosok, törölgetek, domestos úgy fogy a kezemben mint másnál a csapvíz. Mégis olyan hajléktalan szagom van néha délutánra hogy bármelyik aluljárós hajléktalan ibolyaillatú mellettem. Tehát nem izzadságszagom van, vagy olyan "általános büdös", hanem hajléktalan szagom, az a fajta, amelyiket az ember csak rajtuk érez, tehát az a "nem fürdött hetek óta" és "nem mosott ruhát hetek óta" szagnak a keveredése. Miért van ez? Ledöglök magamtól. És nem estére, hanem kora délutánra már ilyen a szagom. Egész nap nem lehet zuhanyozni, annyi dolgom van hogy abba nem fér bele az hogy napközben is zuhanyozzak, plusz itthon amúgyis veszekedik velem anyám hogy állandóan folyatom a vizet és miattam magas a vízszámla. Miért van ilyen szagom? Nem lennék kiborulva ha csak izzadságszagom lenne, mert az úgymond "természetes" ebben a melegben, csak sajnos ez nem izzadságszag hanem annál sokkal durvább!
2009. aug. 2. 14:53
 1/9 anonim ***** válasza:
Keress fel egy börgyogyäszt.
2009. aug. 2. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ne haragudj hogy megkérdezem, de erre már valaki felhívta a figyelmed, mármint hogy büdös vagy? Vagy még senki sem tette szóvá? Azt mondod hogy nap közbe nincs lehetőséged fürdeni? NEm lehet hogy mégis megizzadsz?
2009. aug. 2. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
Parfüm?Az lehet segítene valamelyest...
2009. aug. 2. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Fürödj naponta 3x. Ha komolyan zavar, keress fel orvost.
2009. aug. 2. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Nem, még nem mondta senki sem, csak magamon érzem!

Ez amúgy csak most van, nyáron, ha hűvösebb idő van akkor nincs ilyen problémám. Érzem hogy izzadok, de nincs izzadságszagom, csak ez a borzalmas hajléktalan szag.

2009. aug. 2. 15:01
 6/9 anonim ***** válasza:

Én még arra is gondolhatok, hogy a te szaglásod túl érzékeny!

A bőrőd kipárolgása,kiválasztódása, és azok illatanyagai,--- viszont genetika, sajnos!!!

Ezt elfedni parfümökkel lehetséges.

2009. aug. 2. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
7%
KAMUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUXD
2010. márc. 30. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
ez ilyen tipikus, szerintem ilyen mindenkinek van, ha meleg az idő pl. ha sokat vagyok kinnt napon, akkor pl a bőrömnek ilyen fura szaga van amit mondasz, ez teljesen természetes szerintem.
2010. jún. 5. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
pszichés
2010. dec. 6. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!